TOPlist
Slovenské hory » Malá Fatra » Lanovky a skiareály

Lanovky a skiareály
Malá Fatra

loading

Ski areály

Ski areál Vrátna dolina
Druh: Ski areál
Místo: Vrátna
Čarovná Vrátna dolina v krivánskej časti národného parku Malá Fatra je vyhľadávaným zimným strediskom. Ponúka možnosti pre skúsených lyžiarov, ako aj pre začiatočníkov, na svoje si prídu aj vyznávači snowboardingu, extrémneho lyžovania či skialpinizmu.
V provozu So, Ne
Winter park Martinky
Druh: Ski areál
Místo: Martin
Winter park Martinky se nachází na Malé Fatře, při městě Martin. Vysoká nadmořská výška zaručuje skvělé sněhové podmínky po celou sezonu. K dispozi jsou červené a modré sjezdovky.
Mimo provoz
Snowland - Valčianska dolina
Druh: Ski areál
Místo: Valčianska dolina
Moderné športové - rekreačné stredisko. Snowland ponúka skvelé podmienky pre lyžovanie, snowboardovanie a iné zimné športy. Lyžiarske svahy v nadmorskej výške 510-830m, zjazdovky od ťažkých cez turistické a mierne, nočné lyžovanie,...
Mimo provoz
Lyžařské středisko Fačkovské Sedlo
Druh: Ski areál
Místo: Fačkovské Sedlo
Lyžařské středisko Fačkovské Sedlo nabízí 4 lyžařské vleky a sjezdovky o celkové délce 2,7 km převážně léhké obtížnosti.
Mimo provoz
Ski Kľačno
Druh: Ski areál
Místo: Kľačno
Ski Kľačno se nachází ve stejnojmenné vsi v severní části Hornonitranské kotliny. Areál disponuje sjezdovkami o celkové délce 1,1 km a 2 vleky.
Mimo provoz
Sport centrum Lučivná
Druh: Ski areál
Místo: Párnica
Lyžařské centrum Lučivná se nachází v údolí národního parku Malá Fatra. Nabízí upravované sjezdovky všech obtížností 5 vleků a dvousedačku. Na náročné tu čeká skikrosová dráha. Děti se mohou zabavit na snowtubinkgu, nebo se zde učit první lyžařské kroky za pomoci intruktorů v lyžařské školce.
Mimo provoz
Ski park Rajecká Lesná
Druh: Ski areál
Místo: Rajecká Lesná
Ski areál se nachází při stejnojmenné obci. Malý skiareál nabízí upravované tratě a lyžovačku bez dlouhých front u vleků a to včetně večerního lyžování.
Ski Javorinka Čičmany
Druh: Ski areál
Místo: Čičmany
Lyžařské středisko se nachází v oblasti Rajecké doliny v obci Čičmany. Ski areál nabízí 3 sjezdovky vhodné pro všechny typy lyžařů.
Mimo provoz

Lanovky

Lanovka Vrátna - Chleb
Druh: Lanovka
Místo: Vrátna
8 miestna kabínková lanovka z Vrátne na Chleb