PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Lanovky a skiareály

Lanovky a skiareály
Malá Fatra

loading

Ski areály

Skiareál Vrátna dolina
Druh: Ski areál
Místo: Vrátna
Čarovná Vrátna dolina v krivánskej časti národného parku Malá Fatra je vyhľadávaným zimným strediskom. Ponúka možnosti pre skúsených lyžiarov, ako aj pre začiatočníkov, na svoje si prídu aj vyznávači snowboardingu, extrémneho lyžovania či skialpinizmu.
Sníh: 0 cm,
V provozu nevyhovující
Winter park Martinky
Druh: Ski areál
Místo: Martin
Winter park Martinky se nachází na Malé Fatře, při městě Martin. Vysoká nadmořská výška zaručuje skvělé sněhové podmínky po celou sezonu. K dispozi jsou červené a modré sjezdovky.
Sníh: 0 cm,
Mimo provoz
Snowland - Valčianska dolina
Druh: Ski areál
Místo: Valčianska dolina
Moderné športové - rekreačné stredisko. Snowland ponúka skvelé podmienky pre lyžovanie, snowboardovanie a iné zimné športy. Lyžiarske svahy v nadmorskej výške 510-830m, zjazdovky od ťažkých cez turistické a mierne, nočné lyžovanie,...
Sníh: 0 cm,
Mimo provoz
Lyžařské středisko Fačkovské Sedlo
Druh: Ski areál
Místo: Fačkovské Sedlo
Lyžařské středisko Fačkovské Sedlo nabízí 4 lyžařské vleky a sjezdovky o celkové délce 2,7 km převážně léhké obtížnosti.
Sníh: 0 cm,
Mimo provoz
Ski Kľačno
Druh: Ski areál
Místo: Kľačno
Ski Kľačno se nachází ve stejnojmenné vsi v severní části Hornonitranské kotliny. Areál disponuje sjezdovkami o celkové délce 1,1 km a 2 vleky.
Sníh: 0 cm,
Mimo provoz
Sport centrum Lučivná
Druh: Ski areál
Místo: Párnica
Lyžařské centrum Lučivná se nachází v údolí národního parku Malá Fatra. Nabízí upravované sjezdovky všech obtížností 5 vleků a dvousedačku. Na náročné tu čeká skikrosová dráha. Děti se mohou zabavit na snowtubinkgu, nebo se zde učit první lyžařské kroky za pomoci intruktorů v lyžařské školce.
Ski park Rajecká Lesná
Druh: Ski areál
Místo: Rajecká Lesná
Ski areál se nachází při stejnojmenné obci. Malý skiareál nabízí upravované tratě a lyžovačku bez dlouhých front u vleků a to včetně večerního lyžování.
Ski Javorinka Čičmany
Druh: Ski areál
Místo: Čičmany
Lyžařské středisko se nachází v oblasti Rajecké doliny v obci Čičmany. Ski areál nabízí 3 sjezdovky vhodné pro všechny typy lyžařů.
Sníh: 0 cm,
Mimo provoz

Lanovky

Lanovka Vrátna - Chleb
Druh: Lanovka
Místo: Vrátna
8 miestna kabínková lanovka z Vrátne na Chleb