Lanovky a skiareály
Nízké Tatry


Výběr místa: Všechna místa   Rychlý výběr areálu: Výběr areálu

   Ski areály
Přidat skiareál   

PARK SNOW Donovaly PARK SNOW Donovaly - Veľký park ešte väčších snov, to je PARK SNOW Donovaly! Vynikajúce lyžiarske podmienky so skvelými traťami pre slalom, zjazd, bežkovanie, alebo čoraz atraktívnejší snowboarding.
Druh: Ski areál, Místo: Donovaly   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 45 cm, V provozu, Podmínky: velmi dobré
Ski areál Jasná Ski areál Jasná - JASNÁ pod Chopkom je v súčasnosti najväčšie slovenské lyžiarske stredisko.
Druh: Ski areál, Místo: Jasná   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 40 cm, V provozu, Podmínky: dobré
Ski areál Šachtičky Ski areál Šachtičky - Lyžiarske stredisko 10 km od centra Banskej Bystrice. Stredisko je vhodné na rekreačné a výkonnostné lyžovanie.
Druh: Ski areál, Místo: Šachtičky   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 55 cm, V provozu, Podmínky: velmi dobré
Skicentrum Čertovica Skicentrum Čertovica - Skicentrum se nachází na jižní straně vrcholů Rovienky-Lajštroch a disponuje 2 vleky. První, dlouhý 450m nabízí možnost lyžování a snowboardingu na dvou sjezdovkách střední obtížnosti, vlek je určen dětem a začátečníkům.
Druh: Ski areál, Místo: Čertovica   Nalézt místo na mapě   Počasí
Sníh: 70 cm, V provozu, Podmínky: velmi dobré
Ski Čierny Balog Ski Čierny Balog - Ski Čierny Balog se nachází při stejnojmenné obci na Verporských vrších. O kvalitách zdejších sjezdovek svědčí možnost pořádání FIS závodů ve slalomu.
Druh: Ski areál, Místo: Čierny Balog   Nalézt místo na mapě   Počasí
Sníh: 55 cm, V provozu, Podmínky: velmi dobré
Ski Tále Ski Tále - Středisko Tále se nachází ndealeko obce Horná Lehota. Nabízí důsledně upravované tratě, které jsou situovány na severovýchod a odpovídají standartu FIS. Samotný areál disponuje šesti velky a terénem vhodným jak pro začátečníky, tak náročné lyžaře a snowboardisty.
Druh: Ski areál, Místo: Horná Lehota   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 60 cm, V provozu, Podmínky: velmi dobré
Iľanovo - Košutovo Iľanovo - Košutovo - Lyžařský vlek Iľanovo - Košutovo se nachází v příměstské části Iľanovo v Liptovském Mikuláši. Svah leží na úpatí Nízkých Tater a nabízí středně obtížnou sjezdovku, která je orientoaná na západ.
Druh: Ski areál, Místo: Iľanovo   Nalézt místo na mapě
Liptovská Teplička Liptovská Teplička - Ski areál Liptovská Teplička v Nízkých Tatrách vám nabízí 3,5 km sjezdovek s přírodním i umělým sněhem. Běžkaři mohou využít několik tratí v okolí.
Druh: Ski areál, Místo: Liptovská Teplička   Nalézt místo na mapě   Počasí
Sníh: 35 cm, V provozu, Podmínky: dobré
SKIFUN Liptovské Revúce SKIFUN Liptovské Revúce - Lyžiarske stredisko SKIFUN Liptovské Revúce ponúka vynikajúce zjazdovky, vhodné pre začínajúcich, aj náročných lyžiarov. Stredisko ponúka lyžovanie pre rodiny a jednotlivcov za príjemné ceny.
Druh: Ski areál, Místo: Liptovské Revúce   Nalézt místo na mapě
Sportovní centrum Javorovica Sportovní centrum Javorovica - Sportovní centrum Javorica se nachází při Liptovském Jánu. Jedná se o středisko vhodné zejména pro rodiny, neboť tu funguje lyžařská škola i školka. Sjezdovky ovšem nabízí sportovní vyžití i pro zkušené lyžaře.
Druh: Ski areál, Místo: Liptovský Ján   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Ski Za Štartom Ski Za Štartom - Skiareál se nachází v Nízkých Tatrách. Areál je tvořen jedním vlekem. Je vhodný zejména pro děti a začátečníky.
Druh: Ski areál, Místo: Liptovský Ján   Nalézt místo na mapě
Mýto pod Ďumbierom Mýto pod Ďumbierom - Lyžařské středisko se nachází u stejnojmenné vesnice Mýto pod Ďumbierom při Národním parku Nízké Tatry. Ski areál disponuje moderním vybavením pro umělé zasněžování a nabízí červené a modré sjezdovky vhodné jak pro začátečníky, tak i zkušené lyžaře.
Druh: Ski areál, Místo: Mýto pod Ďumbierom   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 50 - 75 cm, V provozu, Podmínky: velmi dobré
Ski Žiarce Ski Žiarce - Ski centrum Žiarce se nachází při obci Pavčina Lehota u Demänovské Doliny.
Druh: Ski areál, Místo: Pavčina Lehota   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 30 cm, V provozu, Podmínky: velmi dobré
Ski Podkonice - Pleše Ski Podkonice - Pleše - Skiareál Podkonice - Pleše se nachází nedaleko Banské Bystrice, nabízí středně těžké a lehké sjezdovky vhodné zejména pro rodiny s dětmi.
Druh: Ski areál, Místo: Podkonice   Nalézt místo na mapě   Počasí
Čachovo - Selce Čachovo - Selce - Skiareál Čachovo - Selce se nachází v Nízkých Tatrách nedaleko Banské Bystrice. Lyžařské svahy jsou vyhovující jak pro začátečníky, tak pokročilé lyžaře. Okolím vede 30 km běžeckých tras.
Druh: Ski areál, Místo: Selce   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 55 cm, V provozu, Podmínky: velmi dobré
SKI Telgárt SKI Telgárt - SKI Telgárt se nachází při stejnojmenné obci, ležící v údolí mezi Nízkymi Tatrami, Slovenským Rájem a Slovenským Rudohořím. Areál nabízí 10 sjezdovek vhodných pro všechny typy lyžařů i děti.
Druh: Ski areál, Místo: Telgárt   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 60 cm, V provozu, Podmínky: velmi dobré
Ski centrum Bačova roveň Ski centrum Bačova roveň - Ski centrum Bačova roveň se nachází v obci Vyšná Boca. Disponuje 3 svahy všech stupňů náročnosti. Na hlavní sjezdovce se pořádá pravidelně večerní lyžování.
Druh: Ski areál, Místo: Vyšná Boca   Nalézt místo na mapě   Počasí
Sníh: 55 cm, V provozu, Podmínky: velmi dobré
Ski areál Opalisko Ski areál Opalisko - Lyžařské středisko Opalisko se nachází v Liptově v Nízkých Tatrách a slibuje 5 uměle zasněžovaných sjezdovek. Díky 4 vlekům a jedné sedačkové lanovce se nemusíte bát dlouhých čekacích časů.
Druh: Ski areál, Místo: Závažná Poruba   Nalézt místo na mapě   Počasí
Sníh: 35 cm, V provozu, Podmínky: velmi dobré
Ski areál Krpáčovo Ski areál Krpáčovo - Středisko se nachází v Nízkých Tatrách na jižní straně Chopku a nabízí celkem 3 sjezdovky z nichž jedna je vhodná pro děti a začátečníky.
Druh: Ski areál, Místo: Dolná Lehota   Nalézt místo na mapě
Sníh: 50 cm, V provozu, Podmínky: velmi dobré
Ski areál Podbreziny Ski areál Podbreziny - Ski areál Podbreziny se nachází v Liptovské Mikuláši a nabízí jednu červenou sjezdovku o délce 550m.
Druh: Ski areál, Místo: Liptovský Mikuláš   Nalézt místo na mapě
Ski Králiky Ski Králiky - Ski areál Králiky se nachází v Kremnických vrších, nedaleko Banské Bystrice. Areál disponuje 4 sjezdovkami o celkové délce 2,8 km.
Druh: Ski areál, Místo: Banská Bystrica   Nalézt místo na mapě   Počasí
Sníh: 70 cm, V provozu, Podmínky: velmi dobré
Ski centrum Košútka - Hriňová Ski centrum Košútka - Hriňová - Ski centrum Košútka - Hriňová se nachází v pohoří Veporské vrchy 1,5 km od centra města Hriňová. Nabízí 2 vleky a sjezdovky všech náročností. Ski areál je vhodný i pro snowboardisty.
Druh: Ski areál, Místo: Hriňová   Nalézt místo na mapě   Počasí
Sníh: 45 cm, V provozu, Podmínky: velmi dobré
Ski Centrum Kordíky Ski Centrum Kordíky - Ski Centrum Kordíky se nachází v Kremnických vrších, nedaleko obce Tajov, cca 10 km od Banské Bystrice. Sjezdovky jsou vhodné zejména pro nenáročné lyžaře, začátečníky a rodiny s dětmi.
Druh: Ski areál, Místo: Kordíky   Nalézt místo na mapě
Pod Gindurou Pod Gindurou - Ski areál Pod Gindurou se nachází v Pohorelské Maše. Disponuje celkem 5 km sjezdovek a 5,5 km běžeckých tratí. Naleznete tu lehké až středně obtížné sjezdovky vhodné pro rodiny s dětmi.
Druh: Ski areál, Místo: Pohorelá   Nalézt místo na mapě
Ski Zbojská Ski Zbojská - Ski Zbojská se nachází ve Veporských vrších. Jedná se o menší skiareál náležící k rekreační chatě Zbojská. K dispozici jsou dva vleky a uměle zasněžovaná sjezdovka.
Druh: Ski areál, Místo: Pohronská Polhora   Nalézt místo na mapě
Ski Polomka - Bučník Ski Polomka - Bučník - Ski areál Polomka - Bučník se nachází ve stejnojmenné obci, cca 18 km od Března. K dispozici jsou 3 sjezdovky modré a červené obtížnosti.
Druh: Ski areál, Místo: Polomka   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 35 cm, V provozu, Podmínky: velmi dobré
Skicentrum Tajov Skicentrum Tajov - Skicentrum Tajov se nachází na okraji stejnojmenné vesnice. Areál disponuje třemi sjezdovkami modré náročnosti, které jsou vhodné pro začátečníky.
Druh: Ski areál, Místo: Tajov   Nalézt místo na mapě
Sníh: 10 cm, Mimo provoz


   Lanovky
Přidat lanovku   

Lanovka Donovaly - Nová hoľa Lanovka Donovaly - Nová hoľa - Během letní turistické sezóny sa opět můžete vyvézt na vrchol Nové hole moderní lanovkou TELEMIX Nová hoľa.
Druh: Lanovka, Místo: Donovaly   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Lanovka Srdiečko - Kosodrevina Lanovka Srdiečko - Kosodrevina - Sedačková lanovka Srdiečko (1213m.) - Kosodrevina (1489m.)
Druh: Lanovka, Místo: Jasná   Nalézt místo na mapě   On-line kamera
Lanovka Priehyba - Chopok Lanovka Priehyba - Chopok - Kabinová lanovka Priehyba (1349m.) - Rovná hoľa(1477m.), která Vás vyveze pod vrchol Chopoku.
Druh: Lanovka, Místo: Zahrádky   Nalézt místo na mapě   Počasí
Lanovka Biela Púť - Jasná Lanovka Biela Púť - Jasná - Čtyřsedačková lanovka vedoucí z Biele Púti (1117m.) na Jasnou (1220 m.) odkud je možno pokračovat dále na Priehybu a Chopok.
Druh: Lanovka, Místo: Biela Púť   Nalézt místo na mapě
Lanovka Kosodrevina - Chopok Lanovka Kosodrevina - Chopok - Kabinová lanovka vedoucí ze stanice Kosodrevina na Chopok.
Druh: Lanovka, Místo: Bystrá   Nalézt místo na mapě
Lanovka Jasná - Priehyba Lanovka Jasná - Priehyba - Kabinová lanovka vedoucí z Jasné (1225m) do Priehyby (1349m) s možností pokračovat dále na Chopok.
Druh: Lanovka, Místo: Jasná   Nalézt místo na mapě
Lanovka Záhradky - Priehyba Lanovka Záhradky - Priehyba - Šestimístná sedačková lanovka vedoucí ze Záhradek na Priehybu, odkud je možno dále pokračovat na Chopok.
Druh: Lanovka, Místo: Zahrádky   Nalézt místo na mapě
Zpět


TOPlist
  Ubytování Nízké Tatry
Rozšířené vyhledávání
  Ubytovaní na mapách
Snadný výběr ubytování přímo na mapě
  Ubytování Nízké Tatry
Katalog ubytování podle míst
 

eProgess