Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz

Ubytování - Západní Tatry


Klikněte na filtry výše a zvolte si své preferované ubytování
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
loading

Výpis 101 - 104 z 104 objektů

101 - 104 z 104 objektů

Ubytovanie Lúčky Bešeňová Chalupa Privát Ján
Druh ubytování: Ubytování v soukromí
Lacné ubytovanie v súkromí - Privát Ján je situovaný na Liptove v obci Lúčky pri Bešeňovej, len 400 metrov od kúpaliska Více » Aqua Vital Park Lúčky s vonkajšími minerálnymi bazénmi a 5km od Gino Paradise Bešeňová.
16 lůžek
na dotaz
16 lůžek
na dotaz
Orientační cena lůžka za noc:
9 EUR bez stravování
10 EUR bez stravování
10 EUR bez stravování
Chopok Sever - Záhradky hlásí 40 - 85 cm sněhu
Holiday Home Chopok
Druh ubytování: Chata/Chalupa
Místo: Demänová
Chata Chopok sa nachádza v obci Demänová, ktorá je vstupnou bránou do Nízkych Tatier – Sever, Demänovskej doliny Více » a jedného z najznámejších a najnavštevovanejších lyžiarskych stredísk na Slovensku – Jasná, Chopok – Sever.
Chopok Sever - Záhradky hlásí 40 - 85 cm sněhu
Privát Jasmínka
Druh ubytování: Ubytování v soukromí
Místo: Východná
Nabízíme ubytování v malebné podhorské obci Východná, proslulé po celém Slovensku svým folklórním festivalem. K Více » dispozici jsou 2 pokoje v nejnižším patře RD s celkovou kapacitou až 5 lůžek, kde se nachází koupelna se sprchou a WC, plně vybavená kuchyň, krb a satelitní TV. Možnost připojení k wi-fi.
5 lůžek
ano
5 lůžek
ano
Orientační cena lůžka za noc:
10 EUR bez stravování
10 EUR bez stravování
Privat DAŇO
Druh ubytování: Ubytování v soukromí
Místo: Lisková
Privát DAŇO je ubytovanie určené pre rodiny s deťmi, milovníkov letných, či zimných športov. Pre kohokoľvek, kto Více » chce zažiť skvelú dovolenku na Liptove.
6 lůžek
ne
6 lůžek
ne
Orientační cena lůžka za noc:
12 EUR bez stravování
13 EUR bez stravování
14 EUR bez stravování
1 2 3 4 5
Servery České hory, Slovenské hory, Chorvátske.sk, Alpské.sk a Italské.cz zastupujú viac ako 17 000 ubytovacích zariadení.
Ročne nás navštívi okolo 10 miliónov užívateľov. Pridajte sa k nám!
TOPlist