Penzión ALFA TATRY

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Stará Lesná
Adresa: 
Tatranská 208, 059 52 Stará Lesná
Telefon: 
zobrazit telefony
mobil: +421 (0)910 568 152
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.alfatatry.sk www.slovenske.cz/alfatatry
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 780 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Skalnaté Pleso počasí Skalnaté Pleso

počasí Tatranská Lomnica počasí Tatranská Lomnica

Wi-Fi

Není možný

Rodinný penzión pod Lomnickým štítom v obci Stará Lesná, v blízkosti top lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica. Ubytovanie má 6 spálni s 2 alebo 3 lôžkami, celková kapacita 15 lôžok. V zariadení je spoločenská miestnosť s krbom, TV, WIFI, kuchyňa, terasa, bezplatné parkovanie, možnosť stravovania.

Silvestr 2020 / 2021

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2020
Přivítejte příchod Nového roku 2021 v objektu Penzión ALFA TATRY

Last Minute

Termín: 20.9.2020 - 3.10.2020
   • 3x 2-lůžkový pokoj 12,- EUR/osoba/noc
   • 3x 3-lůžkový pokoj 12,- EUR/osoba/noc

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinný penzión s celoročnou prevádzkou, sa nachádza v obci Stará Lesná na úpätí Vysokých Tatier, 3km od Tatranskej Lomnice. Dostupnosť autom, autobusom z Tatranskej Lomnice, alebo zo zástavky TEŽ.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie v 2 a 3 lôžkových izbách. V zariadení sa nachádza plne vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť s kozubom, TV, posedenie na letnej terase, bezplatné parkovanie v uzavretom dvore a WIFI internetové pripojenie. Stravovanie formou raňajok, alebo polpenzie. Podľa požiadaviek hostí zabezpečíme služby horského vodcu, lyžiarskeho inštruktora, zorganizujeme výlety a pod.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí je niekoľko štýlových reštaurácii, obchod s potravinami, požičovňa bicyklov a lyží. Miesto je vhodné ako východisko pre turistické výlety do Vysokých Tatier, v zime pre lyžiarske aktivity. V okruhu 4km sa nachádzajú tenisové kurty, kryté bazény, sauny, golfové ihrisko, minigolf. 13km od objektu je letné termálne kúpalisko Vrbov a AQUA CITY Poprad.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: František Majzel ALFA-TATRY
Informace poskytnul: Alžbeta Lopuchová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz