Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Záhradná 287, 027 32 Zuberec
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 699 530
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/apartman-anton
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 7 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 763 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Roháče - Spálená počasí Roháče - Spálená

počasí Habovka a Zuberec počasí Habovka a Zuberec

Apartmán v podkroví rodinného domu v centre obce. K dispozícii je 1x2+1, 1x2+2 prístelky v samostatnej izbe. Plne vybavená kuchyňa, altánok v záhrade. Parkovanie vo dvore. Ubytovanie je vhodné aj pre rodiny s deťmi. WiFi pripojenie na internet zdarma.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dobrá dopravná dostupnosť od Žiliny, Liptovského Mikuláša, z Trstenej. Ubytovanie v centre podhorskej dediny Zuberec.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v apartmáne na poschodí rodinného domu s celkovou kapacitou 8 lôžok. Apartmán je tvorený jednou 1-lôžkovou, dvomi 2-lôžkovými (priechodnými) a jednou 3-lôžkovou spálňou. Hosťom je tu k dispozícii taktiež spoločenská miestnosť s pohodlnou pohovkou, kreslami a televízorom, ktorá je súčasne prepojená s kompletne zariadenou... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky či iného aktívneho oddychu a rekreácie. Váš pobyt u nás si môžete spríjemniť relaxom v blízkom termálnom kúpalisku Meander Thermal Park Oravice, v najväčšom slovenskom Aquaparku Tatralandia pri Liptovskom Mikuláši, v Gino Paradise v Bešeňovej pri Ružomberku či aquaparku AquaRelax... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Anton Pilarčík, ml.
Informace poskytnul: Zuzana Pilarčíková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz