Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Partizánska Ľupča
Adresa: 
Partizánska Ľupča 280 /Okres Liptovský Mikuláš/
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)904 149 355,+421 (0)905 709 532
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmanyliptov.sk
www.slovenske.cz/apartman-liptov

kapacita  kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  800 m.

počasí Thermal park Bešeňová počasí Thermal park Bešeňová


Poloha a dosažitelnost
APARTMÁNY LIPTOV sa nachádzajú v atraktívnej lokalite Nízke Tatry - Liptov. Tichá obec Partizánska Lupča je len 2km od hlavného dialničného ťahu z Ružomberka (Ivachnová) smerom na Liptovský Mikuláš - Poprad Vysoké Tatry. Autom je dosiahnutelnost do lyžiarskych, turistických stredísk a okolitých termálnych bazénov a kúpelov otázkou krátkej chvíle.
Vybavení a služby
APARTMÁNY LIPTOV (kapacita 10 osôb) je vhodný pre 6 osôb na lôžkach a 4 osoby na prístelkoch. V APARTMÁNOCH LIPTOV sú dva samostatné apartmány A+B. Apartmán A pre 2osoby na lôžkach a 2 osoby na prístelkoch; Apartmán B pre 4 osoby na lôžkach a 2 osoby na prístelkoch (+ krbová pec na drevo). Možnosť prenájmu apartmanov A a B aj samostatne pre dve alebo štyri ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Objekt je len 4km od termálnych kúpalísk v Bešeňovej, 15km od lyžiarskeho strediska Ski Park Ružomberok, 20km od termálneho Aquaparku Tatralandia a 29km od turistickeho a lyžiarskeho strediska Nízke Tatry – Jasná Chopok, 35km do Park Snow Donovaly, 45km od Vysokych Tatier. Za obcou Partizánska Lupča sa tiahne 20km dlhá dolina ktorá poskytuje vynikajúce možnosti na ... více >>
Provozovatel: Nosko
Informace poskytnul: Nosko
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz