Bungalovy Jasná , s.r.o.

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Demänovská Dolina, Lúčky
Adresa: 
Bungalovy Jasná,s.r.o. , Demänovská dolina 44
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 800 124, +421 (0)905 268 587
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.bungalovyjasnalucky.sk
www.slovenske.cz/bungalovyjasnalucky
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 42 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1000 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jasná - Luková počasí Jasná - Luková

počasí Jasná - Záhradky počasí Jasná - Záhradky

Last Minute

Termín: 25.6.2019 - 30.6.2019
   • Celý objekt za cenu 40,- EUR/osoba/noc
Termín: 30.6.2019 - 4.7.2019
   • Celý objekt za cenu 40,- EUR/objekt/noc

Poloha a dosažitelnost

Bungalovy Jasná Lúčky sa nachádzajú v závere Demänovskej doline, na severnej strane Chopka, na Lúčkach v blízkosti Bungalovov - 50m až 70m, je k dispozícii nová 6 - miestna sedačková lanovka: Lúčky - Vyhliadka - pod Chopok. Ďalšie lyžiarske areáli: Záhradky - Jasná - Otupné - všetky sú prepojené lanovkami a vlekami. Dostupnosť strediska autom - odbočka z... více >>

Vybavení a služby

Bungalovy Jasná - 2,4 a 5 - lôžkové bungalovy, samostatný vchod, samostatné izby po 2-lôžka, kúpelňa so sprchovacím kútom - ručníky a osušky, WC, TV-SAT , v 5-lôžkovom bungalove - obývacia izba s 5-lôžkom + prístelka, kuchynský kút - komplet vybavený na varenie a stolovanie (kuchynská linka s chľadničkou, elektrická dvojplatnička, rýchlovarná konvica, TV/SAT, WIFI -... více >>

Rekreace a služby v okolí

Demänovská jaskyňa Slobody - 1,5km, Ľadová jaskyňa - 3km, termálne kúpaliská - Tatralandia - 14km, Thermal Park Bešeňová - 21km, kúpele Lúčky pri Ružomberku - 26km, termálne kúpele Liptovský Ján - 16km, Skanzen Liptovskej dediny - Pribylina - 24km, vodná nádrž Liptovská Mara - 14km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Jozef Hurtaj
Informace poskytnul: Ing. Jozef Hurtaj
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz