PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Apartmán DOUBLE
2 osoby - min. 2 noci: 42 EUR/apartmán/noc
2 osoby - max. 1 noc: 50 EUR/apartmán/noc
1 osoba - min. 2 noci: 35 EUR/apartmán/noc
1 osoba - max. 1 noc: 40 EUR/apartmán/noc

Apartmán TRIPLE
3 osoby - min. 2 noci: 60 EUR/apartmán/noc
2 osoby - min. 2 noci: 42 EUR/apartmán/noc
1 osoba - min. 2 noci: 35 EUR/apartmán/noc

Apartmán FAMILY
4 osoby - min. 2 noci: 80 EUR/apartmán/noc
3 osoby - min. 2 noci: 70 EUR/apartmán/noc
1-2 osoby - min. 2 noci: 60 EUR/apartmán/noc
1 prístelka (extra bed): 10 EUR/prístelka/noc

Apartmán GRAND FAMILY
4 osoby - min. 2 noci: 85 EUR/apartmán/noc
3 osoby - min. 2 noci: 75 EUR/apartmán/noc
1-2 osoby - min. 2 noci: 65 EUR/apartmán/noc
1 prístelka (extra bed): 10 EUR/prístelka/noc

Minimálna dĺžka pobytu - 2 noci, okrem apartmánu DOUBLE
Silvester 26.12.-3.1. príplatok 2€ / 1 osoba/1noc
Letní sezona - ceny
Celoročné ceny
Slevy:
Deti do 2,99 rokov bez nároku na lôžko zdarma.
Detská postieľka príplatok 3 EUR/postieľka/noc.
Další informace:
APARTMÁN DOUBLE pozostáva z jednej spálne s manželskou posteľou, TV, nábytkom a kreslami so stolíkom. Ďalej je k dispozícii vlastná plne vybavená kuchyňa s indukčnou varnou doskou, drezom, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnkou a kuchynským riadom. V súkromnej kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, wc a umývadlo.

APARTMÁN TRIPLE pozostáva z jednej spálne s manželskou posteľou a jednou samostatnou posteľou, nábytkom a kreslami so stolíkom. Ďalej je k dispozícii vlastná plne vybavená kuchyňa s plynovou varnou doskou, drezom, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnkou, TV a kuchynským riadom. V súkromnej kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, wc a umývadlo.

APARTMÁN FAMILY pozostáva z jednej spálne s manželskou posteľou, ktorú je možné oddeliť a nábytkom. Ďalej je k dispozícii obývačka s balkónom s výhľadom do záhrady a plne vybavenou kuchyňou s indukčnou varnou doskou, drezom, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnkou a kuchynským riadom. V obývačke je k dispozícii TV, rozkladací gauč a jedna posteľ. V súkromnej kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, wc a umývadlo.

APARTMÁN GRAND FAMILY pozostáva z jednej spálne s manželskou posteľou, ktorú je možné oddeliť a nábytkom. Ďalej je k dispozícii obývačka s plne vybavenou kuchyňou s indukčnou varnou doskou, drezom, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnkou, pečiacou rúrou a kuchynským riadom. V obývačke je k dispozícii TV, priestranný rozkladací gauč a dve postele. V súkromnej kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, wc a umývadlo.
Stravování
Reštaurácie sa nachádzajú v historickej časti Spišskej Soboty (600 m) ako aj v centre Poprad (1,5 km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz