TOPlist

Horské Vilky Poľana ***

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
10.01.-02.04.
Dvojlôžková izba s kuchynkou - Štúdio: 48 €
Apartmán pre 4 osoby: 112 €
Apartmán DeLuxe pre 6 osôb: 162 €
Apartmán s krbom pre 2 osoby: 70 €
Apartmán bez krbu pre 2 osoby: 59 €

27.12.-09.01.
Dvojlôžková izba s kuchynkou - Štúdio: 60 €
Apartmán pre 4 osoby: 140 €
Apartmán DeLuxe pre 6 osôb: 190 €
Apartmán s krbom pre 2 osoby: 90 €
Apartmán bez krbu pre 2 osoby: 70 €
Letní sezona - ceny
01.06.-30.09.
Dvojlôžková izba s kuchynkou - Štúdio: 48 €
Apartmán pre 4 osoby: 112 €
Apartmán DeLuxe pre 6 osôb: 162 €
Apartmán s krbom pre 2 osoby: 70 €
Apartmán bez krbu pre 2 osoby: 59 €
Období mimo sezónu - ceny
03.04.-31.05. a 01.10.-20.12.
Dvojlôžková izba s kuchynkou - Štúdio: 39 €
Apartmán pre 4 osoby: 88 €
Apartmán DeLuxe pre 6 osôb: 126 €
Apartmán s krbom pre 2 osoby: 56 €
Apartmán bez krbu pre 2 osoby: 46 €
Slevy:
Pri objednávke do 20.6. máme zľavu 5%.

Čím viac nocí tým lepšie ceny

Pre našich hostí ponúkame zľavu na bowling a do wellness centra hotela Atrium ako aj do wellness centra hotela Bellevue, Aquacity Poprad, na termálne kúpalisko Vrbov i do wellness centra s toboganom v hoteli Titris v Tatranskej Lomnici.
Další informace:
Ceny sú orientačné, sledujte výhodné balíky priamo na stránke www.slovakiatatry.sk

Kúpeľný poplatok je vo výške 1 € na osobu za prenocovanie a nie je zahrnutý v cene. Poplatok platia osoby od 18 do 70 rokov

----------------------------

Apartmán pre 4 osoby má dve spálne, obývačku s krbom, kuchyňu s jedálenským kútom, kúpelňu s vaňou, predsieň a vlastnú terasu. Pre rodiny s deťmi alebo partie je možnosť prepojiť dva apartmány. V apartmáne je chladnička, varná keramická platňa, rýchlovarná kanvica, umývačka riadu a mikrovlnka.

Apartmán DeLuxe pre 6 osôb má tri samostatné spálne, obývačku s krbom a možnosťou prístelku, kuchyňu s jedálenským kútom, kúpelňu s vaňou a vlastnú terasu s posedením. Tento apartmán je mezanínový, má odkladací priestor na lyže a bicykle. V apartmáne je chladnička, varná keramická platňa, rýchlovarná kanvica, umývačka riadu a mikrovlnka.

Dvojlôžková izba s kuchynkou má spálňu s manželskou posteľou, chodbičku s kuchynkou a jedálenským stolom a kúpeľňu so sprchovacím kútom. Vybavenie: chladnička, elektrická dvojplatňa, mikrovlnka a rýchlovarná kanvica.
Stravování
Hostia vo Vilkách majú k dispozícii kuchyňu s jedálenským kútom alebo si môžu objednať večeru v penzióne Poľana na Peknej Vyhliadke. V okolí je tiež niekoľko reštaurácií, pizzeria, krčma.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz