TOPlist

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Penzión je v prevádzke každý rok len v jarných a letných mesiacoch od 25.4. do 25.9. ale príjem e-mailových objednávok na jarnú a letnú sezónu je možný počas celého roka.
Letní sezona - ceny
Izba 2-ložková - 26 EUR/izba/noc
Izba 3-lôžková - 36 EUR/izba/noc
V niektorých izbách možnosť prístielky v cene 8 Eur

Ceny sú za 2 noci a viac, na 1 noc cena dohodou.
Slevy:
Podľa dohody

Jedno dieťa do 6 rokov zadarmo bez nároku na ložko
Další informace:
Minimálny počet ubytovaných - 2 osoby

Rekreáčný poplatok - daň pre obec Hrabušice 0,70 Eur/osoba/deň nie je v cene ubytovania

Zvierata nepovolené

Parkovanie v uzavretom dvore v cene ubytovania

re závazné potvrdenie a vzájomné ubezpečenie o rezervácii objednávky je potrebne zaplatiť zálohu 35% z celkovej ceny na bankový účet.

Aktivity v cene ubytovania: záhradný šach, stolný tenis, Petangue, grillovanie v altánku, spoločenská miestnosť - elektonické šipky a rôzne stolové hry
Stravování
Kuchyňa na pripravu jednoduchých jedál v cene ubytovania.
Grilovanie v zahradnom grile v cene ubytovania - podľa dohody.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz