Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Tatranská Štrba
Adresa: 
Lieskovec 4, 05801 Tatranska Štrba
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 405 827
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
chata-strbianka.webnode.sk
www.slovenske.cz/chata-strbianka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 12 lůžek


Poloha a dosažitelnost

Chata Štrbianka je situovaná v nádhernom prostredí Vysokých Tatier, v pokojnej časti rekreačnej oblasti Lieskovec 4, ktorá je súčasťou obce Tatranská Štrba.

Vybavení a služby

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v chate s celkovou kapacitou pre maximálne 11+1 osôb, ktorá prešla rekonštrukciou. V chate je k dispozícii príjemná spoločenská miestnosť s kachľovou pecou, televíziou,wifi a rádiom,2x spoločná kúpeľňa so sprchovým kútom, dve samostatné toalety a plne zariadená kuchyňa vhodná na prípravu vlastnej stravy, vybavená... více >>

Rekreace a služby v okolí

Ideálna poloha chaty na čistinke a na okraji borovicového lesa s očarujúcim výhľadom do okolia je výbornou voľbou pre všetkých milovníkov krásnej prírody, pokoja ako aj aktívneho oddychu a turistiky. Okrem podnikania množstva turistických výletov a vysokohorských túr si Váš pobyt môžete spríjemniť relaxom v neďalekom AquaCity Poprad (18km) alebo návštevou Štrbského... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kessel Jaroslav
Informace poskytnul: Kessel Jaroslav
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz