Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Bodice » Penzion Maria - Family resort ***

Penzion Maria - Family resort ***

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liptovský Mikuláš, Bodice
Adresa: 
Bodice 41, Demänová
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)908 910 171
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionmaria.eu
www.slovenske.cz/maria

kapacita  kapacita: 77 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  750 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jasná - Luková počasí Jasná - Luková

počasí Pavčina Lehota počasí Pavčina Lehota

Chopok Sever - Záhradky hlásí 15 - 75 cm sněhu


Poloha a dosažitelnost

Dedinka Demänová - Bodice leží pri vstupe do Demänovskej doliny. Z nášho dvora vidíme Kriváň - symbol Slovákov. To Vysoké Tatry na východe ohraničujú Liptovskú Kotlinu. Zo severu nás strážia Západné Tatry, no a hned za humnami dedinky začínajú Nízke Tatry a Tatranský Národný park. Ťažko povedať, ktoré Tatry sú krajšie. Bodice sú trochu na kopci a tak od nás vidno... více >>

Vybavení a služby

Ponúkame Vám útulné ubytovanie v 12 štýlovo zariadených izbách a 5tich moderných apartmánoch s kapacitou max. 74 osôb. Reštaráciu s barom a mnoho mnoho ďalších služieb. Novinkou je 100 ročná vináren Palugay v podzemi penzionu. Terasa s grilom,detske preliezky s pieskoviskom. V lete pozicovna bicyklov v zime lyziarska skola ci skiaquabus zadarmo. Sme drzitelmi... více >>

Rekreace a služby v okolí

Aquapark Tatralandia - 5km, Jasna - Chopok - 8km, Bobova draha - Pavcina lehota - 2km. Jaskyne, vodna priehrada Liptovska Mara, cykloturisticke a turisticke trasy,cyklotrasy,výhliadkova plavba na L. Mare, či lodky v Jasnej na jazierku, kone, splavy riek a mnoho mnoho viac.... Moderne lyziarske stredisko Jasna -Nizke Tatry Chopok s modernymi sedackami a lanovkami

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: 3 M spol. s r.o.
Informace poskytnul: Michal Macko
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz