Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata je umístěna na úpatí kopce Börik mezi MENGUSOVCEMA a SVITEM, 9km od POPRADU, poblíž řeky Poprad, s výhledem na celé panorama Vysokých Tater, od Krivaňa /Gerlach/ až po Lomnický štít. K chatě je možný příjezd autem od SVITU nebo MENGUSOVCŮ po lesní cestě, v zimním období sněhové řetězy. Pod chatou, cca 300m, jsou jezera z opuštěného štěrkoviště. Autobusová zastávka do SVITU - PODSKALKA je vzdálena cca 1,5km, do MENGUSOVCŮ cca 1,5km, vlak.zastávka ve SVITU cca 3km.
Vybavení a služby
Chata má dvě podlaží, v přízemí je společenská místnost včetně 4 postelí(TV, krbova kamna, plyn kamna propan-butan) dále vybavena kuchyň (plyn.sporák, nádobí, mikrov.trouba, lednička), další místnosti: WC, sprcha, odkládací místnost, chodba. V horním patře je společná ložnice s 5 lůžky, v zimním období je vybavena akumulačními kamny. Před vchodem do chaty je krytá dřevěná pergola, která byvá využita k ranní snídaní, ve večerních hodinách k degustaci čajů a jiných osvěžujících nápojů. V případě příznivého počasí je za chatou ohniště vybavené roštem ke grilování. Pod chatou, kde protéká řeka Poprad jsou jezera - v létě k osvěžení a rybolovu, v zimě k bruslení. V zimních měsících je možné sáňkování a lyžování přímo před chatou, vhodné pro děti a začátečníky.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V letním období: houbaření, vycházky do hor, cykloturistika, koupání: Poprad - Aquapark, termal Vrbov, SVIT, Liptov.Mikulas - Tatralandia. Lyžarská střediska: Lopušna dolina 2,5km, Štrbske pleso 13km, Starý Smokovec 11km, Lučivna 4km, Tatr.Lomnica 23km, Liptovská Teplička 19km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz