Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Ivana Hulejová, ul. Andreja Bažíka č. 25, 027 32 Zuberec
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Privát Andrea chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Celoročné ubytovanie v obci Zuberec, v krásnom horskom prostredí pod majestátom Západných Tatier - Roháčmi. Okolie je vhodné pre oddych, rekreáciu, turistiku, lyžovanie (lyž. stredisko Janovky – 100m) a návštevu termálnych kúpalísk a kultúrnych pamiatok.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obchod (200m), reštaurácia (300m), autobusová zastávka (10m), tenisový kurt (100m), športové ihrisko (100m), železničná zastávka (Podbiel - 13km), jazda na koni (Podbiel - 13km, Habovka - 2km), jazda na tanku (Podbiel - 13km), krytá plaváreň (Nižná - 15km), rybolov, plavba na lodi, vodné bicykle (Oravská priehrada - 25 km, Liptovská Mara - 27km), požičovňa bicyklov a... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie je poskytované na poschodí rodinného domu. Na poschodie vedie osobitný vchod. K dispozícii sú dve 3-lôžkové izby so samostatným balkónom a kúpelňou (sprcha, wc), jedna 3-lôžková a jedna 2-lôžková izba so spoločnou kúpelňou (sprcha, wc). Pre hostí je k dispozícii kuchynka (el. sporák, kombinovaná chladnička, rýchl. kanvica, mikrovlnka) a jedálenský kút so spoločenskou miestnosťou (FTVP, balkón).

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Tatralandia - zábavný vodný park (32km), Meander - zábavný vodný park (12km), Oravská priehrada (25km), Liptovská Mara - vodná nádrž (27km).

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz