Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Ružomberok
Adresa: 
Privat LUX, Frkan Peter, Vajanskeho 11A, 03401 Ružomberok
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 903 349 457
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.privat-lux.sk
www.slovenske.cz/lux

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  530 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Malinô Brdo počasí Malinô Brdo

počasí Ružomberok počasí Ružomberok


Poloha a dosažitelnost
Od Ziliny smerom na L.Mikulas. Za tescom doprava.Prejdete 50 metrov a ste rovno pred objektom.
Vybavení a služby
Wifi internet v celom objekte gratis. Ponúkame ubytovanie v novom rodinnom dome v blízkosti centra Ružomberka, vhodné nie len pre rodinnú rekreáciu, ale i pre ubytovanie počas služobných ciest. Na samostatnom podlaží sú k dispozícii: A) Dve spálne: spolu 9 postelí (1x4,1x4+1) - každá má k dispozícii vlastný TV, spoločenská miestnosť - hala, kuchynka, chladnička, ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Približne 1 km od domu sa nachádza lanová dráha, ktorou sa dostanete do lyžiarskeho centra Malinô Brdo prevádzkovaného spoločnosťou Skipark Ružomberok. 100 m od ubytovania je zastávka skibusu, ktorým sa môžete bezplatne prepraviť až do Skiparku Hrabovo, odkiaľ Vás lanovka vyvezie na Malinô Brdo. 10 km od Ružomberka je známe termálne kúpalisko Bešeňová s celoročným ... více >>
Provozovatel: Frkan Peter
Informace poskytnul: Frkan Peter
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz