Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Ružomberok
Adresa: 
Privat LUX, Frkáň Peter, Vajanského 11A, 03401 Ružomberok
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 903 349 457
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.privat-lux.sk
www.slovenske.cz/lux
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 530 m.

Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Malinô Brdo počasí Malinô Brdo

počasí Ružomberok počasí Ružomberok

Ponúkame ubytovanie v blízkosti centra Ružomberka, vhodné nie len pre rodinnú rekreáciu, ale i pre ubytovanie počas služobných ciest. Wifi internet gratis. A) 2 izby 8 postelí (1x4, 1x4), 2x TV+SAT, sprcha z wc, kuchyna. B) Apartman 8 postelí (2x3, 1x2), TV+SAT, sprcha z wc, kuchyna.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Od Ziliny smerom na L.Mikulas. Za Tescom doprava. Prejdete 50 metrov a ste rovno pred objektom.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Wifi internet v celom objekte gratis. Ponúkame ubytovanie v novom rodinnom dome v blízkosti centra Ružomberka, vhodné nie len pre rodinnú rekreáciu, ale i pre ubytovanie počas služobných ciest. Na samostatnom podlaží sú k dispozícii: A) Dve spálne: spolu 8 postelí (1x4, 1x4) - každá má k dispozícii vlastný TV+Sat, spoločenská miestnosť - hala, kuchynka,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Približne 1km od domu sa nachádza lanová dráha, ktorou sa dostanete do lyžiarskeho centra Malinô Brdo prevádzkovaného spoločnosťou Skipark Ružomberok. 100m od ubytovania je zastávka skibusu, ktorým sa môžete bezplatne prepraviť až do Skiparku Hrabovo, odkiaľ Vás lanovka vyvezie na Malinô Brdo. 10 km od Ružomberka je známe termálne kúpalisko Bešeňová s celoročným... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Frkáň Peter
Informace poskytnul: Frkáň Peter
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz