Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Ždiar » Štýlová Chata Nikola a Privát Otília v Ždiari

Štýlová Chata Nikola a Privát Otília v Ždiari

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
Ždiar 505
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0) 915 932 778
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.zdiar-ubytovanie.sk www.slovenske.cz/otilia
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar počasí Ždiar

Ski Jezersko-Bachledova hlásí 35 cm sněhu

Wi-Fi

Po domluvě

Poskytujeme Vám ubytovanie v obci Ždiar v okrese Poprad, v Prešovskom kraji. Ubytovanie sa nachádza na Spiši, v krásnom prostredí Belianskych Tatier a Vysokých Tatier. Chata Nikola Vám ponúka ubytovanie v dvoch apartmánoch (4+2) a v privát Otília v 4 izbách (2x2, 1x3 a 1x4).


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Privát Otília a Chata Nikola sa nachádzajú v centre malebnej obce Ždiar, ktorá svojím výzorom a atmosférou zapadá do vysoko horského prostredia a predstavuje ideálne miesto pre rodinnú dovolenku a oddych. Jej poloha ponúka ideálny východiskový bod na pešiu turistiku a horskú turistiku v každom ročnom období. Svahy lyžiarskych stredísk priťahujú začiatočníkov ako aj pokročilých lyžiarov.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Privát Otília ponúka ubytovanie v štyroch štýlovo (4x1, 3x1, 2x2) vybavených izbách so sociálnym zariadením (WC, sprcha, umývadlo), TV, WIFI, balkón. V podkroví sa nachádza spoločenská miestnosť spojená s kuchynským kútom (plne vybavená), TV/SAT. Chata Nikola je samostatný zrubový domček, ktorý sa nachádza pri rodinnom dome obklopený lesom a potôčikom Belá.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zime je obec centrom lyžiarov, nachádza sa tu 21 lyžiarských vlekov a 2x sedačková lanovka.www.skibachledova.sk V lete nájdete viacero chodníkov pre menej náročných a náročných turistov, preto leto patrí horskej turistike. Ždiar Monkova dolina -Kopske sedlo - 3 km, Javorova dolina a Zadné Meďodoly 10 km, Návšteva okol.miest : Kežmarok, Levoča, Poprad Zakopane,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Konzum Abc
Informace poskytnul: Otília Zoričáková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz