PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Ždiar » Štýlová Chata Nikola a Privát Otília v Ždiari

Štýlová Chata Nikola a Privát Otília v Ždiari

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
Ždiar 505
Web adresa:
www.slovenske.cz/otilia
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar

Wi-Fi

Po domluvě

Poskytujeme Vám ubytovanie v obci Ždiar v okrese Poprad, v Prešovskom kraji. Ubytovanie sa nachádza na Spiši, v krásnom prostredí Belianskych Tatier a Vysokých Tatier. Chata Nikola Vám ponúka ubytovanie v dvoch apartmánoch (4+2) a v privát Otília v 4 izbách (2x2, 1x3 a 1x4).


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Privát Otília a Chata Nikola sa nachádzajú v centre malebnej obce Ždiar, ktorá svojím výzorom a atmosférou zapadá do vysoko horského prostredia a predstavuje ideálne miesto pre rodinnú dovolenku a oddych. Jej poloha ponúka ideálny východiskový bod na pešiu turistiku a horskú turistiku v každom ročnom období. Svahy lyžiarskych stredísk priťahujú začiatočníkov ako aj pokročilých lyžiarov.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Dvojica zariadení menom Chata Nikola a apartmán Otília patrí plným právom k najlepšie hodnoteným apartmánom na stránke. Rodiny s deťmi, páry aj aktívni turisti si môžu zvoliť ubytovanie buď vo forme útulného samostatného zrubového domu alebo komfortných izieb v priľahlom rodinnom dome. Prvú voľbu predstavuje Chata Nikola pozostávajúca z dvoch apartmánov s celkovou... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chata Nikola a apartmán Otília vás očakávajú v rázovitej goralskej obci Ždiar pri lesoch Belianskych Tatier, kde zažijete fantastickú lyžovačku vďaka strediskám Ski Strednica, Ski Strachan a Bachledova dolina. Tu vás čaká tiež adrenalínová horská bobová dráha, jedinečný Chodník korunami stromov a ďalšie atrakcie pre celú rodinu. Môžete zavítať do Belianskej jaskyne,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Konzum Abc
Informace poskytnul: Otília Zoričáková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz