Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Holúbkova Roveň 1217, 013 06 Terchová
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)41-569 5971, +421 (0)904 391 899
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hemi1217.szm.sk
www.slovenske.cz/hemi1217
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

počasí Chata na Grúni počasí Chata na Grúni

Ubytovanie v rodinnom dome na samostatnom poschodí po celý rok, v obci Terchová, v malebnom prostredi Malej Fatry. 1 dvojposteľová, 1 trojposteľová, 1 štvorposteľová izba. TV kábel. 2x kúpelňa s WC, kuchynka s chladničkou, spoločenská miestnosť - krb, televizor s DVD, záhradné posedenie.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovacie zariadenie sa nachádza v obci Terchová, vzdialenej od krajského mesta Žilina 25km, v malebnom prostredi Malej Fatry.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

UBYTOVANIE v rodinnom dome na samostatnom poschodí po celý rok. 1 dvojposteľová, 1 trojposteľová, 1 štvorposteľová izba. TV kábel na izbách. 2 krát kúpelňa s WC. 1 kuchynka s chladničkou. 1 spoločenská miestnosť - krb, televizor s DVD. Záhradné posedenie v altánku pri ohni, grilovanie, guláš. Tešíme sa na Vašu návštevu... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti sa nachádza: Hotel Mak s možnosťou stravovania (cca 300m), 3 reštaurácie, obchod s potravinami, tenisový kurt, relaxačné centrum - bazén, výrivky, sauna, 1400m. ZIMNÉ AKTIVITY - zjazdove lyžovanie SKI centrum Vrátna Paseky, Prislop, Poludňový Grúň, Chleb cca 3km. LETNE AKTIVITY - Turistika v prekrásnom prostredí Malej Fatry, vyhlásenej 18.1.1988 za... více >>

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Helena Klabníková
Informace poskytnul: Klabnikova Helena
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz