TOPlist
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
Ždiar č. 219, 059 55 Ždiar
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)908 327 590
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.vilazdenka.sk
www.slovenske.cz/vilazdenka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 8 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  850 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar počasí Ždiar


Poloha a dosažitelnost

Autom, vlakom, autobusom. Sme 5km od Popradu, 16km od Tatranskej Lomnice, 25km od Kežmarku. Vila je situovaná v blízkosti lesa a potoka. 4x parkovanie pri objekte zadarmo.

Vybavení a služby

Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi a pre mladých ľudí, ktorí chcú prežiť aktívnu dovolenku. Ubytovanie má dve časti: Na prízemí sú dve štvorlôžkové izby, spoločenská miestnosť s televízorom, plne zariadená kuchyňa a sprchovací kút s toaletou. Poschodie tvoria tri dvojlôžkové izby (dve s možnosťou jednej prístelky). Samozrejmosťou je spoločenská miestnosť, 2x... více >>

Rekreace a služby v okolí

Turistika, cyklistika, múzeá, splavovanie Dunajca, termalné kupaliská Poprad, Vrbov, historické pamiatky, v blízkosti možnost ist do Zakopaného, trhy Nowy Targ.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Zdenka Pitoňáková
Informace poskytnul: Zdenka Pitoňáková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz