PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Podroháčská obec Zuberec je dnes významným centrem turistického ruchu. V létě ji vyhledávají milovníci hor, v zimě zas lyžaři. Zuberec a Roháče se každoročně stávají místem dovolené, oddychu a relaxace pro stoupající počet návštěvníků. Letní turistika to jsou překrásné pohledy z hřebene Roháčů, nebo průzračné vody Roháčských ples. Zimní pobyt znamená lyžování na svazích Spálené, Milotína a Janovek. K tomu samozřejmě zasněžování, upravené tratě, večerní lyžování, občerstvení. Potěší Vás i pravidelně upravované běžecké trasy.

K pobytu v Zuberci neodmyslitelně patří návštěva Múzea oravskej dediny v Brestové. O tomto skanzenu se říká, že patří k nejkrásnějším muzeím lidové architektury v Evropě. Je postavené na březích dravého roháčského Studeného potoka a působí tak přesvědčivě jako skutečná živá obec z konce 19.století.

Každým rokem se v obci rozšiřují a zkvalitňují ubytovací a stravovací služby, roste také nabídka dalších služeb podporujících cestovní ruch v obci - obchodní síť, sportoviště, kulturní a sportovní akce. (text čerpán ze stránek obce)

Webové stránky obce - Web: 

Turistická informačná kancelária Zuberec - Zuberec 289, 027 32 Zuberec, tel.: +421 (0)43-539 5197, fax: +421 (0)43-539 5359, e-mail: info@zuberec.sk

Ski centrum Zuberec - Milotín - Web: 

Ski areál Zuberec - Janovky - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Zuberec. Web: www.offtrack.cz/cs

Fotografie uživatelů
ZUBEREC
Roháčske plesá - čtvrté pleso
Roháčske plesá - třetí pleso
Roháčske plesá - cestou
Roháčske plesá - druhé pleso
Roháčske plesá - druhé pleso
Roháčske plesá - první pleso
Roháčske plesá - cestou
Roháčske plesá - cestou
Roháčske plesá - cestou
Roháčske plesá - Ťatliakovo pleso
Roháče Tetliakova ch.