PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Bešeňová
Adresa: 
Ivachnová 127, 034 83 Liptovská Teplá
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 262 346,
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/apartmany-anna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytovanie v rodinnom dome so samostatným vchodom. Na prízemí je apartman s 3 a 4 posteľovou izbou. V podkroví je apartman s dvomi 4 posteľovými izbami. V každom apartmane je spoločenská miestnosť, TV, vybavená kuchyňa a WC, sprcha. Parkovanie vo dvore. Posedenie pri záhradnom krbe.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinný dom sa nachádza v obci Ivachnová, ktorá je vzdialená 7km od mesta Ružomberok, po ľavej strane, smerom na Liptovský Mikuláš. Scenériu okolia tvorí pohorie Veľká Fatra, Chočské pohorie, Nízke Tatry - Roháče a Vysoké Tatry. Cez obec Ivachnová preteká rieka Váh, ktorá práve v tomto úseku ponúka bohaté zážitky z rybolovu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie v rodinnom dome so samostatným vchodom. Na prízemí je apartman s 3 a 4 posteľovou izbou. V podkroví je apartman s dvomi 4 posteľovými izbami. V každom apartmane je spoločenská miestnosť, TV, vybavená kuchyňa a WC, sprcha. Wi-Fi zdarma. V záhrade je pripravené posedenie so záhradným krbom a grilom. Parkovanie zabezpečené vo dvore.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Možnosti v lete: V blízkosti sa nachádza termálne kúpalisko Bešeňová, Termálne kúpele Lúčky, vodná nádrž Liptovská Mara, s možnosťou vodných športov a rybolovu, Tatralandia, veľké množstvo turistických trás, cykloturistika, jazdectvo na koňoch. Turistické atrakcie Vlkolínec, keltské osídlenie Havránok, Starhrad, hrad Likava. Nezabudnuteľný zážitok poskytujú Demänovské... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Božek Emil
Informace poskytnul: Božek Emil
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz