PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Bešeňová
Adresa: 
Ivachnová 127, 034 83 Liptovská Teplá
Web adresa:
www.slovenske.cz/apartmany-anna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytovanie v rodinnom dome so samostatným vchodom. Na prízemí je apartman s 3 a 4 posteľovou izbou. V podkroví je apartman s dvomi 4 posteľovými izbami. V každom apartmane je spoločenská miestnosť, TV, vybavená kuchyňa a WC, sprcha. Parkovanie vo dvore. Posedenie pri záhradnom krbe.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinný dom sa nachádza v obci Ivachnová, ktorá je vzdialená 7km od mesta Ružomberok, po ľavej strane, smerom na Liptovský Mikuláš. Scenériu okolia tvorí pohorie Veľká Fatra, Chočské pohorie, Nízke Tatry - Roháče a Vysoké Tatry. Cez obec Ivachnová preteká rieka Váh, ktorá práve v tomto úseku ponúka bohaté zážitky z rybolovu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie v rodinnom dome so samostatným vchodom. Na prízemí je apartman s 3 a 4 posteľovou izbou. V podkroví je apartman s dvomi 4 posteľovými izbami. V každom apartmane je spoločenská miestnosť, TV, vybavená kuchyňa a WC, sprcha. Wi-Fi zdarma. V záhrade je pripravené posedenie so záhradným krbom a grilom. Parkovanie zabezpečené vo dvore.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Možnosti v lete: V blízkosti sa nachádza termálne kúpalisko Bešeňová, Termálne kúpele Lúčky, vodná nádrž Liptovská Mara, s možnosťou vodných športov a rybolovu, Tatralandia, veľké množstvo turistických trás, cykloturistika, jazdectvo na koňoch. Turistické atrakcie Vlkolínec, keltské osídlenie Havránok, Starhrad, hrad Likava. Nezabudnuteľný zážitok poskytujú Demänovské... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Božek Emil
Informace poskytnul: Božek Emil
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz