PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Velká Fatra » Ubytování » Bešeňová » Apartmány Butterfly

Apartmány Butterfly

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Bešeňová
Adresa: 
034 83 Bešeňová č.d. 205
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)908 077 810
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmanybutterfly.sk www.slovenske.cz/butterfly
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

4 apartmány so samostatným vchodom, dva apartmány s jednou spálňou, jeden dvojspálňový a jeden štúdiový. Vzdialené 10min. pešo od thermal parku Bešeňová. TERAZ PRE KAŽDÉHO UBYTOVANÉHO ZĽAVOVÁ LIPTOV KARTA a KARTA GOPASS ZADARMO!!!


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány ležia v obci Bešeňová. Bešeňová je malá obec ležiaca v centre turisticky atraktívneho regiónu Liptov, 10km od okresného mesta Ružomberok, 20km od okresného mesta Liptovský Mikuláš a 75km od letiska Poprad.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie je možné v jednom dvojspálňovom, dvoch jednospálňových apartmánoch a v jednom štúdiovom apartmáne. V apartmánoch je predsieň, obývačka s kuchynským a jedálenským kútom, sociálne zariadenie a spálňa. Kuchyňa je vybavená indukčným varičom, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom a chladničkou. V obývačke je rozťahovací gauč, krb, LCD televízor so... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci je celoročne otvorený Gino Paradise s geotermálnou vodou, ktorá vyviera z hĺbky 1987m s teplotou 60,5°C. Bazény sú vnútorné aj vonkajšie, s termálnou alebo pitnou vodou a s tobogánmi. Teplota vody v bazénoch je 26-39°C. Vzdialenosť apartmánov od Thermal Parku je približne 15 minút chôdze. Mnoho tipov na výlety, napr. Vysoké Tatry (Štrbské pleso, Popradské... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Miloš Bruncko
Informace poskytnul: Miloš Bruncko
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz