PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Velká Fatra » Ubytování » Biely Potok » Apartmány - Vila Michaela

Apartmány - Vila Michaela

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Ružomberok, Biely Potok
Adresa: 
Pod Ostré č.8, 034 03 Ružomberok - Biely Potok
Web adresa:
www.slovenske.cz/vilamichaela
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Vila Michaela ponúka ubytovanie v 4-och kompletne zariadených apartmánoch so samostatnými vchodmi. Apartmány sú pre 4 a 6 osôb s možnosťou prístelky. Každý pozostáva z dvoch spální, obývacej časti s kompletne vybavenou kuchyňou, predsiene a kúpeľne.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vila Michaela sa nachádya v tichom malebnom prostredí medzi pohoriami Veľká Fatra a Národným parkom Nízke Tatry v mestkej časti Ružomberok - Biely Potok.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Vila Michaela ponúka ubytovanie v štyroch zariadených apartmánoch so samostatnými vchodmi. Apartmány sú pre 4 a6 osôb s možnosťou prístelky. Každý pozostáva z dvoch spální, obývacej časti s kompletne vybavenou kuchyňou, predsiene a kúpeľne s práčkou. V budove je k dispozícií aj spoločná lyžiareň. Možnosť parkovania v areáli objektu na uzavretom parkovisku.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Raj pre lyžiarov, ale aj pre dovolenkárov v lete. V tesnej blízkosti lyžiarske stredisko "Pod Ostré". V okolí Skipark Malinô Brdo, Areál SNOW Donovaly, Jasná, skanzen liptovskej dediny Vlkolínec (UNESCO), termálne kúpalisko Bešeňová, Tatralandia a iné."

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mária Sleziaková
Informace poskytnul: Mária Sleziaková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz