PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
64 EUR apartmán/noc (1-4 osoby)

Silvester (27.12.-1.1.) 250 EUR /objekt/noc (max 12 os., min. 5 noci)
Vianočný pobyt (22.-27.12.) 80 EUR /apartmán/noc (1-4 osoby, min. 5 noci)
Letní sezona - ceny
64 EUR apartmán/noc (1-4 osoby)
Další informace:
Ceny uvádzané za apartmán na jeden deň.
Pri jednodňovej rezervácii cena vyššia o 80% k uvedenej cene
Pri 6 a viac dňovom ubytovaní cena možná dohodou.
Ubytovací polatok 0,60 EUR
Úhrada kaucie pre prípad poškodenia inventára, znehodnotenia objektu, odcudzenia časti inventáru, predčasného odchodu, straty kľúčov 150€.
Pri rezervácii záloha vo výške 50% z ceny pobytu.
Príplatok za psa alebo mačku 10 €/deň.
Stravování
Stravovanie individuálne
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz