PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Slovenský ráj » Ubytování » Betlanovce » Chalupa Tatranka 2

Chalupa Tatranka 2

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Betlanovce
Adresa: 
Betlanovce 92
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 52 7767857, +421 917 497 699, +421 905 224 264
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/tatranka-2
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 7 lůžek

Wi-Fi

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Chalupa sa nachádza v obci Betlanovce, blízko turistickej oblasti Slovenský raj, oblasť Podlesok. Chalupa je vhodná pre rodiny s deťmi s veľkou záhradou, ktorá končí na brehu rieky Hornád. Kapacita je 7 lôžok. K dispozícii sú dve veľké izby, vybavená kuchyňa spojená s obývačkou, kúpeľňa, 2 WC.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Po domluvě

Ponúkame ubytovanie aj v druhom objekte Chalupa Tatranka 1

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa sa nachádza v obci Betlanovce, 1,5 km od národného parku Slovenský raj. Okres Spišská Nová Ves, Košický kraj. Od mesta Poprad je chalupa vzdialená 12 km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V objekte sú dve veľké izby (kapacita 7 osôb + 1 prístelka), kompletne vybavená kuchyňa spojená s obývačkou, sprchovací kút, 2x toaleta. Chalupa má wifi pripojenie, televízor s plochou obrazovkou. K dispozícii je veľká oplotená záhrada, ktorá končí na brehu rieky Hornád. Záhrada ponúka vonkajšie posedenie pri ohnisku. Možnosť využitia vnútorného posedenia v altánku,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Turistické centrum Slovenský raj – Suchá Belá, Prielom Hornádu, jazda na koni, mesto Poprad, AquaCity Poprad, Spišský hrad, termálne kúpalisko Vrbov, ZOO SNV, Vysoké Tatry, Historické mestá: Levoča, Kežmarok.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Eliška Švantnerová
Informace poskytnul: Eliška Švantnerová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz