PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Slovenský ráj » Ubytování » Betlanovce » Chalupa Tatranka 1

Chalupa Tatranka 1

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Betlanovce
Adresa: 
Betlanovce 19
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Chalupa Tatranka 1 chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Chalupa sa nachádza v obci Betlanovce, blízko turistickej oblasti Slovenský raj, oblasť Podlesok. Chalupa je rodinného typu s veľkou a krásnou záhradou. Kapacita je 6 lôžok. K dispozícii sú dve veľké izby, vybavená kuchyňa, jedáleň, kúpeľňa s WC. Parkovanie je možné vo dvore.

Celkové vybavení objektu
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Po domluvě

Ponúkame ubytovanie aj v druhom objekte Chalupa Tatranka 2

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa sa nachádza v obci Betlanovce, 2km od národného parku Slovenský raj. Okres Spišská Nová Ves, Košický kraj. Od mesta Poprad je chalupa vzdialená 12km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V chalupe sú dve veľké izby (kapacita 6 osôb), jedáleň, vybavená kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou. Chalupa má krásnu záhradu s ovocnými stromami. Ponúkame grilovanie, vonkajšie a vnútorné posedenie, hojdačku. K dispozícii je detské pieskovisko, hračky, detská hojdačka, veľká trampolína, basketbalový kôš a stôl na stolný tenis. Možnosť parkovania vo dvore.... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Turistické centrum Slovenský raj – Suchá Belá, Prielom Hornádu, jazda na koni, mesto Poprad, AquaCity Poprad, Spišský hrad, termálne kúpalisko Vrbov, ZOO SNV, Vysoké Tatry, Historické mestá: Levoča, Kežmarok.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz