PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Jakubovany, Studena dolina
Adresa: 
Hrušková 516/5, 031 04 Liptovský Mikuláš
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)907 885 545,+421 (0)905 252 351
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chata66.sk www.slovenske.cz/chata66
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

počasí Žiar

Je možný

Parkování

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

Chata na samostatnom pozemku čo poskytuje úplné súkromie pre návštevníkov. Nachádza sa uprostred lesa v peknej, tichej lokalite. Chata má kapacitu 9 postelí v 3 izbách.

Chata 66 Detailní informace
Typ jednotky: Chata/chalupa
9 Lůžek, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj, Balkón/terasa
Ložnice 1:
2x Samostatné lůžko
Ložnice 2:
2x Samostatné lůžko
1x Patrová postel
Ložnice 3:
3x Samostatné lůžko
Televize
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Venkovní posezení
Venkovní gril
Venkovní terasa
Ohniště
Pro rodiny s dětmi
Povlečení
Parkování
Nekuřácký objekt
Pobyt se psem: Je možný
Stravování
Bez stravování

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nachádza sa uprostred lesa v peknej, tichej lokalite. Autom sa dostanete až ku chate. Parkovanie celkom pri chate je pre 3 autá. V zime sú nutne snehové reťaze. Autobusom je prístup možný do obce Jakubovany, odkiaľ treba pokračovať pešo cca 20 min. Najbližšia železničná stanica je v Okoličnom (cca 11km od chaty), rýchliky stoja len na stanici v Liptovskom Mikuláši... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata sa nachádza na samostatnom pozemku čo poskytuje úplné súkromie pre návštevníkov. Chata má kapacitu 9 postelí v 3 izbách (na prízemí dvoj-posteľová, na poschodí troj- a štvor-posteľová. Pre deti do 4 rokov máme k dispozícii detské postieľky - 2 kusy. Spoločenská miestnosť má televízor so satelitom, rádio s CD prehrávačom. Kuchynka je plne vybavená spotrebičmi -... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolie je vhodné na turistiku, prechádzky do prírody, hubárčenie. Turistickými chodníkmi sa dostanete do susedných dolín - Žiarskej, kde môžete navštíviť salaš s liptovskými špecialitami. Alebo do Račkovej doliny a odtiaľ môžete pokračovať v turistike do ďalších dolín - Jamnickej, Tichej, Koprovej. Z druhej strany su to zasa Bobrovecka dolina, Prosiecka, Kvacianska...... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ondrej Hurajt
Informace poskytnul: Kvetoslava Hurajtová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz