PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Liptovský Mikuláš, Ondrášová
Adresa: 
Záhradná 172/11, 03105 Liptovský Mikuláš
Web adresa:
www.slovenske.cz/dagmar-kriska
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Celoročné ubytovanie ponúkame v troch samostatných štýlových chatkách. Obklopujú ho hory, rozsiahle lúky v tichom prostredí krásnej prírody ako stvorenom na príjemný oddych a turistiku. Súkromné parkovisko v areáli. Možnosť grilovania pred chatou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovanie sa nachádza v časti Liptovského Mikuláša - Ondrášová v blízkosti Západných Tatier, 2,2km od centra Liptovského Mikuláša, 1km od Aquaparku Tatralandie, 2km od kempu Liptovská Mara a 14km od Jasná - Chopok. Súkromné parkovisko v areáli.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celoročné ubytovanie ponúkame v troch samostatných štýlových chatkách. Chatky sú vybavené komplet. Kuchynka s príslušenstvom, chladnička, mikrovlnka, varná kanvica, elektrická dvojplatnička, tv-sat, wifi, kúpelka, WC. Vonkajšie posedenie s grilom.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ubytovanie obklopujú hory, rozsiahle lúky v tichom prostredí krásnej prírody ako stvorenom na príjemný oddych a turistiku. V okolí sa nachádza množstvo turistických atrakcií - voda (aquapark Tatralandia, Bešeňová, Ján, atd.), turistika (Chopok, Jasná, atd.), lyžovačka, kultúrne pamiatky atd.

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Krišková Dagmar
Informace poskytnul: Krišková Dagmar
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz