Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Liptovský Mikuláš, Ondrášová
Adresa: 
Záhradná 172/11, 03105 Liptovský Mikuláš
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 650 712, +421 (0)903 803 036
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
dagmar.kriska.sk
www.slovenske.cz/dagmar-kriska

Poloha a dosažitelnost
Ubytovanie sa nachádza v časti Liptovského Mikuláša - Ondrášová v blízkosti Západných Tatier, 2,2km od centra Liptovského Mikuláša, 1km od Aquaparku Tatralandie, 2km od kempu Liptovská Mara a 14km od Jasná - Chopok. Súkromné parkovisko v areáli.
Vybavení a služby
Celoročné ubytovanie ponúkame v troch samostatných štýlových chatkách. Chatky sú vybavené komplet. Kuchynka s príslušenstvom, chladnička, mikrovlnka, varná kanvica, elektrická dvojplatnička, tv-sat, wifi, kúpelka, WC. Vonkajšie posedenie s grilom.
Rekreace a služby v okolí
Ubytovanie obklopujú hory, rozsiahle lúky v tichom prostredí krásnej prírody ako stvorenom na príjemný oddych a turistiku. V okolí sa nachádza množstvo turistických atrakcií - voda (aquapark Tatralandia, Bešeňová, Ján, atd.), turistika (Chopok, Jasná, atd.), lyžovačka, kultúrne pamiatky atd.
Provozovatel: Krišková Dagmar
Informace poskytnul: Krišková Dagmar
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz