Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liptovské Revúce
Adresa: 
Liptovské Revúce 725
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)907 687 488, +421 (0)907 239 377
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chata-horec.sk
www.slovenske.cz/chata-horec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 27 lůžek

wi-fi Internet

Po domluvě

Ubytovanie už od jednej noci. Akcie a zľavy na ubytovanie, polpenziu. Možnosť polpenzie, raňajok (balíčky). Denne otvorená pizzeria, reštauracia. Množstvo turistických trás ktoré začínajú od chaty. Pivo z domáceho pivovaru Čierny kameň. Blízko vodný svet Gothal.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nachádzame sa v lesnatom prostredí v hornej časti dediny Liptovské Revúce situovanej na rozhraní dvoch NP Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, v smere Ružomberok-Donovaly.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Izby typu Family majú menší kuchynský kút, spoločné WC a kúpelňu na chodbe. Pre dve izby sa na poschodí nachádza 1x WC + kúpelňa, 2x kúpelňa, 2x WC. Izba typ Apartmán má WC a kúpelňu. Tieto izby majú TV. Izby typ Standard majú WC a kúpeňu na chodbe. Na prízemí sa nachádza reštaurácia, pizzeria kde je možné objednať si polpenziu, raňajky (aj formou balíčkov). Chata má... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V bízkosti Chaty Horec sa nachádza vodný svet Gothál. V zimnom období môžete využívať blízke lyžiarske stredisko Park Snow. V lete ponúka množstvo atrakcií - napr. bobovú dráhu. Turistika, hubárčenie.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Chata Horec s.r.o
Informace poskytnul: Kubeková Lucia
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz