PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liptovské Revúce
Adresa: 
Liptovské Revúce 725
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)907 687 488
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chata-horec.sk www.slovenske.cz/chata-horec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 27 lůžek

Wi-Fi

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Wellness

Sauna

Penzión sa nachádza v hornej časti dediny Liptovské Revúce. Ponúkame príjemné ubytovanie v chate s kapacitou 26 lôžok (s možnosťou ubytovania v Domčeku Pohoda s kapacitou 8 lôžok). Izby sú typovo rozdelené do kategórií STANDARD, FAMILY a APARTMÁN.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Sauna
Wellness
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nachádzame sa v lesnatom prostredí dediny Liptovské Revúce situovanej na rozhraní dvoch NP Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, v smere Ružomberok - Donovaly. Parkovisko pre autá, či autobusy sa nachádza vedľa objektu. Autobusová zastávka je vzdialená asi 100 m od objektu. Autobusové spojenie do Ružomberka je pravidelné.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ponúkame príjemné ubytovanie v chate s kapacitou 26 lôžok . Ubytovanie je v 2, 4 a 6-lôžkových izbách. V spolupráci s partnerskými ubytovacími zariadeniami radi ubytujeme prípadne aj väčší počet hostí, z organizačných dôvodov je to ale potrebné vopred nahlásiť. Izby sú typovo rozdelené do kategórií STANDARD a FAMILY a APARTMÁN. Izby typu STANDARD majú spoločné... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzión sa nachádza v hornej časti dediny Liptovské Revúce, ktorá je situovaná v „srdci“ Dolného Liptova vo Veľkej Fatre. Priamo z našej chaty začína väčšina turistických trás do Veľkej Fatry.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Chata Horec s.r.o.
Informace poskytnul: Kubeková Lucia
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz