Slovenské hory » Velká Fatra » Ubytování » Hrabovo » Chata Relax SKIPARK Ružomberok

Chata Relax SKIPARK Ružomberok

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Ružomberok, Hrabovo
Adresa: 
Štefan Forgáč, Hrabovo s.č.3286, 034 01 Ružomberok
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)908 162 712
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatarelaxhrabovo.sk
www.slovenske.cz/forgac

kapacita  kapacita: 13 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  600 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Malinô Brdo počasí Malinô Brdo

počasí Ružomberok počasí Ružomberok


Poloha a dosažitelnost
Zaujímavá štýlová chata, ležiaca uprostred lesov a pri potoku v Hrabovskej doline, priamo v stredisku Malinô Brdo ski & bike SKIPARK Ružomberok v chránenej krajinnej oblasti Veľká Fatra, 1km od Ružomberka, neďaleko Thermalparku Bešeňová a Aquaparku Tatralandia. Dobre situovaná poloha chaty poskytuje široký výber možností ako stráviť príjemnú dovolenku v letnom i zimnom období.
Vybavení a služby
3-2 lôžkové spálne (v jednej detská postieľka), 1 veľká 7 lôžková izba v podkroví, spoloč. miestnosť s krbom, FTV-SAT, jedálenským kútom, vybavenou kuchynkou (chladnička, el.sporák, mikrovlnka, kávovar). 2x balkón + terasa. 2x kúpelna, 2x WC v kúpelni - podlahové vykurovanie, elektrické vykurovanie konvektormi. Zatrávnený pozemok, záhradné posedenie pri ohnisku, ... více >>
Rekreace a služby v okolí
150m kabínková lanovka do významného turistického centra Malinô Brdo ski & bike, ktoré patrí medzi najvyhľadávanejšie lyžiarske strediská na Slovensku a je známe pod názvom Skipark Ružomberok. 200m priehrada - možnosť kúpania, člnkovania. 5km - Vlkolínec - skanzen UNESCO. 12km Lúčky - Liečebné kúpele, ktoré poskytujú relaxačné a rekondičné pobyty, termálny bazén, ... více >>
Provozovatel: Štefan Forgáč
Informace poskytnul: Štefan Forgáč
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz