TOPlist
Slovenské hory » Velká Fatra » Ubytování » Hrabovo » Chata SUNDAY Hrabovo Skipark Ružomberok

Chata SUNDAY Hrabovo Skipark Ružomberok

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Ružomberok, Hrabovo
Adresa: 
Hrabovo 3240
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 918 750 589
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hrabovo.com/chatasunday
www.slovenske.cz/chatasunday
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  600 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ružomberok počasí Ružomberok


Poloha a dosažitelnost

Nadštandardne zariadená, štýlová horská chata s krbom a saunou sa nachádza v Hrabovskej doline, ktorá patrí do chránenej krajinnej oblasti Veľká Fatra, cca. 2 km od mesta Ružomberok. Les, okolitá príroda a prostredie, v ktorom sa chata nachádza, zaručuje našim hosťom strávenie príjemnej dovolenky a oddych počas celého roka. Ďalšou prednosťou ubytovania v... více >>

Vybavení a služby

SAUNA GRATIS. Maximálna kapacita: 15 osôb + možné 2 prísteľky v spoločenskej miestnosti - rozkladací gauč pred krbom. 4 IZBY: SPÁĽŇA 1 - Manželská posteľ 2 osoby. SPÁĽŇA 2 - Manželská posteľ + postieľka 2 osoby. SPÁĽŇA 3 - Dve dvojposchodové postele 4 osoby, jedna manželská posteľ 2 osoby. SPÁĽŇA 4 - Manželská posteľ 2 osoby, tri samostatné postele 3 osoby. SPOLU... více >>

Rekreace a služby v okolí

150m kabínková lanovka do významného turistického centra Malinô Brdo, ktoré patrí medzi najvyhľadávanejšie lyžiarske strediská na Slovensku a je známe pod názvom SKIPARK Ružomberok. 200m priehrada - možnosť kúpania. 5km - Vlkolínec - skanzen UNESCO. 12km Lúčky - Liečebné kúpele, ktoré poskytujú relaxačné a rekondičné pobyty, termálny bazén, saunu a fitnes. 15km... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Ján Chachalák
Informace poskytnul: majitel
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz