Chata v Suchej doline

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Liptovské Revúce
Adresa: 
Vyšná Revúca 618, Liptovské Revúce
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)911 938 784
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
vsuchejdoline.6f.sk
www.slovenske.cz/vsuchejdoline
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

Není možný

Ponúkame Vám ubytovanie v Liptovských Revúcach, časť Vyšná Revúca s príznačným názvom Chata v Suchej doline, nakoľko sa nachádza neďaleko prekrásnej Suchej doliny. Chata je pre Vás pripravená celoročne a ponúka Vám ubytovanie vhodné pre skupinu priateľov alebo rodinku s max. kapacitou pre 10 osôb


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata sa nachádza v krásnom tichom prostredí. Dostupnosť na chatu je celoročná, nakoľko sa nachádza v malebnej dedinke Liptovské Revúce.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Denným priestorom chaty je spoločenská miestnosť prepojená s kuchynskou časťou. Využijete tu komfortný gauč, televízor, jedálenské posedenie a popri tom Vás bude hriať teplo z krbu. Kuchyňa je vybavená elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou a umývačkou riadu.V chate sa nachádzajú tri 2-lôžkové izby (jedna s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Priamo z chaty môžete podnikať turistické prechádzky a cyklovýlety do čarovných miest Veľkej Fatry a Nízkych Tatier. Po aktívne strávených dňoch si doprajete relax v rekreačnom komplexe Gothal alebo vodnom raji Bešeňová. Históriu predkov si priblížite v skanzene Vlkolínec ako aj v Archeoskanzene Havránok pri Liptovskej Mare. Blízko to máte k vyhľadávanému celoročnému... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Fašiangová Monika
Informace poskytnul: Fašiangová Monika
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz