PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Velká Fatra » Ubytování » Liptovské Revúce » Chata v Suchej doline

Chata v Suchej doline

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Liptovské Revúce
Adresa: 
Vyšná Revúca 618, Liptovské Revúce
Web adresa:
www.slovenske.cz/vsuchejdoline
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

Ponúkame Vám ubytovanie v Liptovských Revúcach, časť Vyšná Revúca s príznačným názvom Chata v Suchej doline, nakoľko sa nachádza neďaleko prekrásnej Suchej doliny. Chata je pre Vás pripravená celoročne a ponúka Vám ubytovanie vhodné pre skupinu priateľov alebo rodinku s max. kapacitou pre 10 osôb


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata sa nachádza v krásnom tichom prostredí. Dostupnosť na chatu je celoročná, nakoľko sa nachádza v malebnej dedinke Liptovské Revúce.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Denným priestorom chaty je spoločenská miestnosť prepojená s kuchynskou časťou. Využijete tu komfortný gauč, televízor, jedálenské posedenie a popri tom Vás bude hriať teplo z krbu. Kuchyňa je vybavená elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou a umývačkou riadu.V chate sa nachádzajú tri 2-lôžkové izby (jedna s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Priamo z chaty môžete podnikať turistické prechádzky a cyklovýlety do čarovných miest Veľkej Fatry a Nízkych Tatier. Po aktívne strávených dňoch si doprajete relax v rekreačnom komplexe Gothal alebo vodnom raji Bešeňová. Históriu predkov si priblížite v skanzene Vlkolínec ako aj v Archeoskanzene Havránok pri Liptovskej Mare. Blízko to máte k vyhľadávanému celoročnému... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Fašiangová Monika
Informace poskytnul: Fašiangová Monika
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz