Slovenské hory » Velká Fatra » Ubytování » Hrabovo » Apartmánový dom Fatrapark

Apartmánový dom Fatrapark

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Ružomberok, Hrabovo
Adresa: 
Hrabovská dolina 3280/18
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)917 765 608, +421 (0)44-432 81 51
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmanyfatrapark.sk
www.slovenske.cz/apartmanyfatrapark
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 200 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 490 m.

Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Malinô Brdo počasí Malinô Brdo

počasí Ružomberok počasí Ružomberok

Apartmánový dom Fatrapark je v prekrásnom prostredí Hrabovskej doliny v Ružomberku v bezprostrednej blízkosti / lanovka je len 70 metrov /Skiparku Malino Brdo Ružomberok nad Hrabovskou nádržou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chcete zažiť príjemnú dovolenku na Liptove? NAVŠTÍVTE Nový Apartmánový dom FatraPark. APARTMÁNY ponúkajú CELOROČNE príjemné ubytovanie v prekrásnom kraji Liptov. V zime pre veľké množstvo známych lyžiarskych stredísk - Skipark Ružomberok (len 100m), Demänovská dolina, v ktorej sa nachádzajú aj najznámejšie liptovské jaskyne - Demänovská jaskyňa Slobody, Ľadová... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ponúkame Vám apartmány a štúdiá,každy pre 2-4-6 osob. Prístup autom celoročne. Parkovisko pred budovou – bezplatné. Recepcia: taxi služby, k dispozícii faxové a kopírovacie služby, prevádzka a bezpečnosť objektu bude zabezpečovaná 24-hodinovou službou. Otvorené ohnisko, možnosť grilovania, opekania, vo vstupnej hale je malé reštauračné zariadenie a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

KUPANIE: Bešeňová - termálne kúpalisko (10km), Tatralandia 25km, Liptovská Mara (16km), Kúpele Lúčky (15km), Termálne kúpalisko Liptovský Ján (35km), Šútovo (20km). SPLAVOVANIE RIEK: Rafting v kanoe - rieka Váh, PLTE - SPLAVOVANIE ORAVY (25km), SPLAVOVANIE VAHU (35km). TURISTIKA: Pohoria Veľkej Fatry, Nízkych a Západných Tatier, Chočských vrchov ponúkajú množstvo... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: FatraLiptov s. r. o
Informace poskytnul: recepcia
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz