Slovenské hory » Slovenský ráj » Ubytování » Hrabušice » Hotel PETRA Garni
Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Hrabušice
Adresa: 
Hotel Petra Garni Gaštanova 18, 053 15 HRABUŠICE
Web adresa:
www.slovenske.cz/hotelpetra
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 47 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 650 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Levoča počasí Levoča

Wi-Fi

Po domluvě

AKCIA na rok 2019! Výborné miesto pre Váš kolektív, ale aj jednotlivcov najkrajšie trasy Slovenského raja, Vysoké Tatry 22km, termál Vrbov 12km. Kapacita pre 1 autobus, výhodou absolútne súkromie. Idealne ubytovanie pre jednotlivcov ako i rodiny s deťmi - rodinne izby 2 samostatne izby s kupelnou


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hotel sa nachádza v Hrabušiciach, 15 min od najkrajších roklín Slovenského raja. V blízkosti potraviny, aut.zastávka, lekár. NOVINKA 2019: pri 5a viac nocľahoch raňajky formou švédskych stolov len za 3,00 EURO! Platí do 22.7.2019! GPS: 48.97749, 20.41577. LEN 20KM VYSOKE TATRY, Termál Vrbov len 12km. AK HĽADÁTE NIEČO PRE SKUPINY - SME TU PRE VÁS ... ušijeme Vám... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hotel má kapacitu 46 lôžok. Poskytujeme velké možnosti od dvojlôžkových izieb s kúpelňou, rodinné štúdia: 2+2 s kúpelňou a apartmány. V hoteli sa podávajú raňajky, kaviareň s biliardom. WI-FI, šípky, pokerovy stôl, trezor ZDARMA! Hosťom poskytujeme všetky informácie ohladom pobytu. Stravovanie v blízkosti hotela-večere pre jednotlivcov. Pre KOLEKTIVY podávame aj... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Neskutočné možnosti využitia volného času ... samozrejme turistika v Slovenskom raji- Prielom Hornádu, Tomášovský výhľad, Suchá Belá, Velký Sokol, Piecky, ferrata Kyseľ - dostupnosť priamo od hotela! a Vysokých Tatrách, kultúrna turistika, napr. Levoča, Spišský hrad, Betliar, jaskyne Dobšinská, Ochtinská, termálne bazény vo Vrbove a Poprade, golfové ihrisko v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petra Royal
Informace poskytnul: Ing.Norbert Gereg
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz