Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Hrabušice
Adresa: 
Hotel Petra Garni Gaštanova 18, 053 15 HRABUŠICE
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)918488918
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hotelpetra.sk
www.slovenske.cz/hotelpetra
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 47 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 650 m.

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Levoča počasí Levoča

AKCIA na rok 2019! Výborné miesto pre Váš kolektív, ale aj jednotlivcov najkrajšie trasy Slovenského raja, Vysoké Tatry 22km, termál Vrbov 12km. Kapacita pre 1 autobus, výhodou absolútne súkromie. Idealne ubytovanie pre jednotlivcov ako i rodiny s deťmi - rodinne izby 2 samostatne izby s kupelnou

Last Minute

Termín: 13.7.2020 - 19.7.2020
   • 2x 2-lůžkový pokoj 30,- EUR/pokoj/noc
   • 1x 4-lůžkový pokoj 56,- EUR/osoba/noc
Poznámka: Wolne w termine od 13.-19.7.2020 -dve izby dvojlôžkové a jedno rodinné štúdio 2+2 za 54,EUR-4 osoby -1 noclah

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hotel sa nachádza v Hrabušiciach, 15 min od najkrajších roklín Slovenského raja. V blízkosti potraviny, aut.zastávka, lekár. NOVINKA 2019: pri 5a viac nocľahoch raňajky formou švédskych stolov len za 3,00 EURO! Platí do 22.7.2019! GPS: 48.97749, 20.41577. LEN 20KM VYSOKE TATRY, Termál Vrbov len 12km. AK HĽADÁTE NIEČO PRE SKUPINY - SME TU PRE VÁS ... ušijeme Vám... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hotel má kapacitu 46 lôžok. Poskytujeme velké možnosti od dvojlôžkových izieb s kúpelňou, rodinné štúdia: 2+2 s kúpelňou a apartmány. V hoteli sa podávajú raňajky, kaviareň s biliardom. WI-FI, šípky, pokerovy stôl, trezor ZDARMA! Hosťom poskytujeme všetky informácie ohladom pobytu. Stravovanie v blízkosti hotela-večere pre jednotlivcov. Pre KOLEKTIVY podávame aj... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Neskutočné možnosti využitia volného času ... samozrejme turistika v Slovenskom raji- Prielom Hornádu, Tomášovský výhľad, Suchá Belá, Velký Sokol, Piecky, ferrata Kyseľ - dostupnosť priamo od hotela! a Vysokých Tatrách, kultúrna turistika, napr. Levoča, Spišský hrad, Betliar, jaskyne Dobšinská, Ochtinská, termálne bazény vo Vrbove a Poprade, golfové ihrisko v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petra Royal
Informace poskytnul: Ing.Norbert Gereg
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz