TOPlist
Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Hrabušice
Adresa: 
Hotel Petra Garni Gaštanova 18, 053 15 HRABUŠICE
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)918488918
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hotelpetra.sk
www.slovenske.cz/hotelpetra
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 47 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  650 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Levoča počasí Levoča

Po domluvě


Poloha a dosažitelnost

Hotel sa nachádza v Hrabušiciach, 15 min od najkrajších roklín Slovenského raja. V blízkosti potraviny, aut.zastávka, lekár. NOVINKA 2019: pri 5a viac nocľahoch raňajky formou švédskych stolov len za 3,00 EURO! Platí do 22.7.2019! GPS: 48.97749, 20.41577. LEN 20KM VYSOKE TATRY, Termál Vrbov len 12km. AK HĽADÁTE NIEČO PRE SKUPINY - SME TU PRE VÁS ... ušijeme Vám... více >>

Vybavení a služby

Hotel má kapacitu 46 lôžok. Poskytujeme velké možnosti od dvojlôžkových izieb s kúpelňou, rodinné štúdia: 2+2 s kúpelňou a apartmány. V hoteli sa podávajú raňajky, kaviareň s biliardom. WI-FI, šípky, pokerovy stôl, trezor ZDARMA! Hosťom poskytujeme všetky informácie ohladom pobytu. Stravovanie v blízkosti hotela-večere pre jednotlivcov. Pre KOLEKTIVY podávame aj... více >>

Rekreace a služby v okolí

Neskutočné možnosti využitia volného času ... samozrejme turistika v Slovenskom raji- Prielom Hornádu, Tomášovský výhľad, Suchá Belá, Velký Sokol, Piecky, ferrata Kyseľ - dostupnosť priamo od hotela! a Vysokých Tatrách, kultúrna turistika, napr. Levoča, Spišský hrad, Betliar, jaskyne Dobšinská, Ochtinská, termálne bazény vo Vrbove a Poprade, golfové ihrisko v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petra Royal
Informace poskytnul: Ing.Norbert Gereg
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz