TOPlist
Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Dedinky, Dobšinská Maša
Adresa: 
Dobšinská Maša 73, 049 73 Dedinky
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 534 301
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hotelraj.sk
www.slovenske.cz/hotelraj
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 22 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  800 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Hnilčík počasí Hnilčík


Poloha a dosažitelnost

Horský Hotel Raj ponúka ubytovanie v jednej z najkrajších oblastí Slovenska, v Národnom parku Slovenský raj. Nachádza sa na veľmi tichom mieste v obci Dedinky - v časti Dobšinská Maša s výhľadom na priehradu a prírodu Slovenského raja. V tesnej blízkosti sa nachádza lyžiarsky vlek a ďalšie tri lyžiarske strediská sa nachádzajú v okruhu 3km (Mlynky - Dedinky).... více >>

Vybavení a služby

K dispozícii je aj reštaurácia s kapacitou 52 miest, ktorá je využívaná hlavne pre podávanie raňajok a slúži aj ako viac účelova miestnosť (kongresy, školenia, oslavy, svadby atď). Reštaurácia je otvorená aj verejnosti. Na špecialitách našej kuchyne si môžete pochutnať aj v príjemnej atmosfére denného baru (50 miest + 12 miest) s krbom, veľkoplošnou TV alebo na... více >>

Rekreace a služby v okolí

Pozývame vás na zimnú dovolenku 2018/19 na Slovensku do lyžiarskeho strediska Mlynky-Dedinky. Ubytujeme vás v malom rodinnom hoteli s osobytým prístupom k hosťom, izby sú komfortne zariadené, a v každej izbe sa nachádza sociálne zariadenie, TV a malá chladnička. V hoteli Raj sa nachádza aj reštaurácia, bar a fínska sauna. Lyžovať sa budete v lyžiarskych strediskách... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Ladislav Vanyó
Informace poskytnul: Michal Rajnoch
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz