PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Slovenský ráj » Ubytování » Hrabušice » Hotel Slovenský Raj

Hotel Slovenský Raj

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Hrabušice
Adresa: 
Hrabušice - Majer 492, PSČ 053 15
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)53-44 90 494, +421 (0)905 858 835
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)53-44 90 494
Web adresa:
www.slovenske.cz/hotelslovenskyraj
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 37 lůžek

Novovybudovaný hotel pri obci Hrabušice. Hotel je vybavený dvoma štvorposteľovými apartmánmi, piatimi dvojposteľovými izbami s možnosťou prístelky a ôsmymi dvojposteľovými izbami. Disponuje modernou reštauráciou a kaviarňou. Na relaxáciu je určený bazén so saunou a fitnes centrom.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Novovybudovaný hotel pri obci Hrabušice je umiestnený v lone prekrásnej prírody, ktorá tvorí vstupnú bránu do Národného parku.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hotel je vybavený dvoma štvorposteľovými apartmánmi, piatimi dvojposteľovými izbami s možnosťou prístelky a ôsmymi dvojposteľovými izbami. Disponuje modernou reštauráciou a kaviarňou. Pre špeciálne príležitosti je k dispozícii modrý salónik. Na relaxáciu je určený bazén so saunou a fitnes centrom. Hotel Slovensky Raj ponúka na prenájom aj samostatne stojacu chatu v... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Stredisko Podlesok, kde sa nachádza Hotel Slovenský raj je najvhodnejším východiskom túr do tiesniť Slovenského raja a hornej časti Prielomu Hornádu. Vhodné umiestnenie hotela ponúka vyžitie vo všetkých ročných obdobiach. V zime lyžovanie v neďalekých lyžiarskych strediskách Plejsy, Poráč a Mlynky alebo niektoré z mnohých lyžiarskych stredísk Vysokých Tatier. V... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: -
Informace poskytnul: -
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz