PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Slovenský ráj » Ubytování » Hrabušice » Hotel Slovenský Raj

Hotel Slovenský Raj

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Hrabušice
Adresa: 
Hrabušice - Majer 492, PSČ 053 15
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Hotel Slovenský Raj chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 37 lůžek

Novovybudovaný hotel pri obci Hrabušice. Hotel je vybavený dvoma štvorposteľovými apartmánmi, piatimi dvojposteľovými izbami s možnosťou prístelky a ôsmymi dvojposteľovými izbami. Disponuje modernou reštauráciou a kaviarňou. Na relaxáciu je určený bazén so saunou a fitnes centrom.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Novovybudovaný hotel pri obci Hrabušice je umiestnený v lone prekrásnej prírody, ktorá tvorí vstupnú bránu do Národného parku.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hotel je vybavený dvoma štvorposteľovými apartmánmi, piatimi dvojposteľovými izbami s možnosťou prístelky a ôsmymi dvojposteľovými izbami. Disponuje modernou reštauráciou a kaviarňou. Pre špeciálne príležitosti je k dispozícii modrý salónik. Na relaxáciu je určený bazén so saunou a fitnes centrom. Hotel Slovensky Raj ponúka na prenájom aj samostatne stojacu chatu v... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Stredisko Podlesok, kde sa nachádza Hotel Slovenský raj je najvhodnejším východiskom túr do tiesniť Slovenského raja a hornej časti Prielomu Hornádu. Vhodné umiestnenie hotela ponúka vyžitie vo všetkých ročných obdobiach. V zime lyžovanie v neďalekých lyžiarskych strediskách Plejsy, Poráč a Mlynky alebo niektoré z mnohých lyžiarskych stredísk Vysokých Tatier. V... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz