TOPlist
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liptovská Kokava
Adresa: 
Liptovská Kokava 113, 032 44
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 622 155
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ubytkoliptov.sk
www.slovenske.cz/staron
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 7 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  796 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Štrbské Pleso počasí Štrbské Pleso

Není možný


Poloha a dosažitelnost

LIPTOVSKÁ IZBA sa nachádza v obci Liptovská Kokava v srdci Liptova pod majestátnou panorámou Kriváňa - Vysokých Tatier, ktorá je svojou strednou vzdialenosťou ideálnym východiskovým bodom pre výlety do okolia Liptova, Vysokých a Nízkych Tatier. Z ubyt.zariadenia sú ľahko dostupné termálne kúpaliská Liptovský Ján, Tatralandia, Bešeňová, priehrada Liptovská Mara a... více >>

Vybavení a služby

Kapacita ubytovania je 7 lôžok. Ubytovanie je rozdelené na dve samostatné dvojposteľové izby s TV a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC), jednu samostatnú trojposteľovú izbu s prísteľkou, TV a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, vaňa so sprchou, WC) a plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom. Parkovanie áut je bezplatné na parkovisku pri... více >>

Rekreace a služby v okolí

Leto - Aquapark L.Mikuláš 20km, Thermalpark Bešeňová 30km, termálne kúpalisko Lipt. Ján 15km, túry vo Vysokých aj Nízkych Tatrách (Račkova a Jamnická dolina 5km), skanzen Pribylina 3km,Skanzem Račkova dolina 3km, Jaskyne v Demänovskej doline 30km, Važecká jaskyňa 20km, Cyklotrasa L.Kokava - Podbanské. Zima - Lyžiarske svahy: Čertovica (Bačova roveň – hotel Barbora... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Alena Porubänová
Informace poskytnul: Alena Porubänová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz