PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liptovská Kokava
Adresa: 
Liptovská Kokava 113, 032 44
Web adresa:
www.slovenske.cz/staron
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 7 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 796 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Štrbské Pleso

Wi-Fi

Ubytovacie zariadenie Liptovská izba sa nachádza v obci Liptovská Kokava v horskej oblasti Liptova na úpätí Vysokých Tatier - Podbanské. V lete je možnosť peších túr do Vysokých a Západných Tatier, cykloturistiky, splavovania rieky Belá a návštevy blízkeho skanzenu Múzeum liptovskej dediny.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

LIPTOVSKÁ IZBA sa nachádza v obci Liptovská Kokava v srdci Liptova pod majestátnou panorámou Kriváňa - Vysokých Tatier, ktorá je svojou strednou vzdialenosťou ideálnym východiskovým bodom pre výlety do okolia Liptova, Vysokých a Nízkych Tatier. Z ubyt.zariadenia sú ľahko dostupné termálne kúpaliská Liptovský Ján, Tatralandia, Bešeňová, priehrada Liptovská Mara a... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Kapacita ubytovania je 7 lôžok. Ubytovanie je rozdelené na dve samostatné dvojposteľové izby s TV a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC), jednu samostatnú trojposteľovú izbu s prísteľkou, TV a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, vaňa so sprchou, WC) a plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom. Parkovanie áut je bezplatné na parkovisku pri... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Leto - Aquapark L.Mikuláš 20km, Thermalpark Bešeňová 30km, termálne kúpalisko Lipt. Ján 15km, túry vo Vysokých aj Nízkych Tatrách (Račkova a Jamnická dolina 5km), skanzen Pribylina 3km,Skanzem Račkova dolina 3km, Jaskyne v Demänovskej doline 30km, Važecká jaskyňa 20km, Cyklotrasa L.Kokava - Podbanské. Zima - Lyžiarske svahy: Čertovica (Bačova roveň – hotel Barbora... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Alena Porubänová
Informace poskytnul: Alena Porubänová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz