PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Slovenský ráj » Ubytování » Mýto » Starý mlýn na Mýte

Starý mlýn na Mýte

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Hrabušice, Mýto
Adresa: 
Hlavná 195 - Mýto, 05315 Hrabušice, Slovensko
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Starý mlýn na Mýte chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

Po domluvě

Bývalý vodný mlyn na Mýte medzi Hrabušicami a Betlanovcami v Slovenskom raji. 5-izieb, samostatné kúpelne a WC, veľká záhrada, spoločenská miestnosť, kuchyňa.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Slovenský raj - Sever, Mýto medzi obcami Hrabušice a Betlanovce, autobusová zástavka Mýto (3 min pešo), železničná zástavka Vydrník (5km), Suchá Belá (20 min pešo), Prielom Hornádu (15 min pešo), Podlesok (20 min pešo), Poprad (14km), Spišská Nová Ves (19km), Levoča (19km), Vysoké Tatry (30km).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

5 izieb (Štúdio, Záhradná, Lúčna, Mlynská a Turbínová); každá izba má samostatnú kúpelňu a toaletu; kuchyňa (3 chladničky, sporák, mikrovlnná rúra, varná kanvica, kávovar, riad); spoločenská hala, krb; altánok s grilom, ohnisko pre kotlík a ražeň; záhrada, parkovanie vo dvore.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Slovenský raj, Suchá Belá, Prielom Hornádu, Aquapark Poprad, termálne kúpalisko Vrbov, lyžiarské strediská, Vysoké Tatry, stredoveké mesto Levoča, Spišský Hrad

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz