Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování Oravice

Ubytování - Oravice

Oravice najdeme na mapě 14 km od pohraničního města Trstená. Oravice jsou připojené přes Blatnú a Mihulčiu dolinu s pohořím Roháčov. Návštěvníky si toto místo získalo díky nedaleké Juráňové dolině, která nabízí překrásně přírodní skvosty. V dolině vyvěrá potok Biela voda, který v ní vytváří kaňon, kde samozřejmě nechybí vodopády.
Více o místě Oravice Oravice - Zajímavosti v okolí
Chata Kama
Kategorie ubytování: Chata/Chalupa
Lokalita: Oravice
Poskytujeme celoročné ubytovanie v turistickej chate v Oraviciach. Prekrásne prostredie na úpätí Roháčov. Na prízemí Další » sa nachádza obývacia miestnosť s krbom, kuchyňou a kúpelňa s WC a umývadlom. Na poschodí su hosťom k dispozícii 3 izby: 1x6, 1x4, 1x3 lôžková izba.
13 lůžek
13 lůžek
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování v Oravici. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X