PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Hrabušice
Adresa: 
Hrabušice, Hlavná 832
Web adresa:
www.slovenske.cz/penzionanton
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 50 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 548 m.

Po domluvě

Penzión je pri vstupe do Slovenského raja na rázcestí Mýto-Hrabušice-Betlanovce. 2x 22 lôžok. Izby príjemné z kúpeľnou, kuchynky v spol.miestnosti z TV. Stravovanie v reštaurácii Penziónu, kde je možnosť usporiadať firemné akcie, večierky, gril party a rod.oslavy.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión je v Hrabušiciach v Slovenskom raji. 15km z Popradu a 6km z diaľnice v Spišskom Štvrtku. Autobusová zastávka 200m, železničná stanica 3km Vydrnik. Z Penziónu 10 minut na turistiku

Jaké je vybavení a poskytované služby?

PENZIÓN ma 7x2 posteľove izby z kúpeľnami a rodinné apartmány, spoločenská miestnosť z kuchynským kútom a tv. DREVENICA - samostatný objekt z 8 izbami z kúpeľnou, spoločenská miestnosť z kuchynským kútom a tv. Reštaurácia pre našich hostí z ponukou stravovania z domácou kuchyňou a špecialitami kuchára

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Na turistické chodníky z Penziónu 10 minut peší na Prielom hornádu, Suchu belu a veľa ďalších chodníkov v krásnej prírode. Jazda na koní na Ranči. Na termálne kúpalisko Vrbov, Poprad. HRADY, ZÁMKY, Jaskyne v blizkom okoli. Známa historická LEVOČA, SPIŠSKÁ KAPITULA.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Eva Grigliakova
Informace poskytnul: Grigliakova Eva
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz