PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Hrabušice
Adresa: 
Hrabušice, Hlavná 832
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)908 531 925
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionanton.eu www.slovenske.cz/penzionanton
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 50 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 548 m.

Po domluvě

Penzión je pri vstupe do Slovenského raja na rázcestí Mýto-Hrabušice-Betlanovce. 2x 22 lôžok. Izby príjemné z kúpeľnou, kuchynky v spol.miestnosti z TV. Stravovanie v reštaurácii Penziónu, kde je možnosť usporiadať firemné akcie, večierky, gril party a rod.oslavy.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión je v Hrabušiciach v Slovenskom raji. 15km z Popradu a 6km z diaľnice v Spišskom Štvrtku. Autobusová zastávka 200m, železničná stanica 3km Vydrnik. Z Penziónu 10 minut na turistiku

Jaké je vybavení a poskytované služby?

PENZIÓN ma 7x2 posteľove izby z kúpeľnami a rodinné apartmány, spoločenská miestnosť z kuchynským kútom a tv. DREVENICA - samostatný objekt z 8 izbami z kúpeľnou, spoločenská miestnosť z kuchynským kútom a tv. Reštaurácia pre našich hostí z ponukou stravovania z domácou kuchyňou a špecialitami kuchára

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Na turistické chodníky z Penziónu 10 minut peší na Prielom hornádu, Suchu belu a veľa ďalších chodníkov v krásnej prírode. Jazda na koní na Ranči. Na termálne kúpalisko Vrbov, Poprad. HRADY, ZÁMKY, Jaskyne v blizkom okoli. Známa historická LEVOČA, SPIŠSKÁ KAPITULA.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Eva Grigliakova
Informace poskytnul: Grigliakova Eva
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz