PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Krásnohorská Dlhá Lúka
Adresa: 
Krásnohorská Dlhá Lúka 219
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)915 787 868
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/penzionbernath
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 30 lůžek

Wi-Fi

Po domluvě

Penzión Bernáth sa nachádza 8km od Rožňavy, v obci Krásnohorská Dlhá Lúka v tichom prostredí. V našom penzióne ponúkame 2 3, 4 lôžkové izby s kapacitou 30 lôžok.Krásnohorská Dlhá Lúka, ležiaca na severnom úpätí Silickej planiny, je ideálne miesto pre odpočinok a pre tých, ktorí milujú prírodu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Bernáth sa nachádza 8km od Rožňavy, v obci Krásnohorská Dlhá Lúka v tichom prostredí.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzión Bernáth poskytuje celoročne príjemné ubytovanie pre max. 30 osôb. Je vhodný pre ubytovanie jednotlivcov, párov, rodín s deťmi, ako aj pre viacčlenné skupiny hostí, ktoré si ho môžu rezervovať celý len pre seba. K dispozícii je Vám tu spolu 10 moderne zariadených izieb, štyri 2-lôžkové, štyri 4-lôžkové izby a dve 3-lôžkové. Prízemie aj poschodie penziónu je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Krásnohorská Dlhá Lúka je ideálne miesto pre odpočinok, a pre tých, ktorí milujú prírodu. Jej najväčšou atrakciou je Krásnohorská jaskyňa, v ktorej sa nachádza najväčší kvapeľ v miernom klimatickom pásme. Ďaľšie jaskyne v okolí sú: Gombasecká jaskyňa, Dobšinská ľadová jaskyňa, Ochtinská aragonitová jaskyňa, Jaskyňa Domica a Jasovská jaskyňa. V okolí vám... více >>

Fotogalerie objektu

Provozovatel: B.L.B. SPED, s.r.o.
Informace poskytnul: Alzbeta Bernathova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz