PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Krásnohorská Dlhá Lúka
Adresa: 
Krásnohorská Dlhá Lúka 219
Web adresa:
www.slovenske.cz/penzionbernath
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 30 lůžek

Wi-Fi

Po domluvě

Penzión Bernáth sa nachádza 8km od Rožňavy, v obci Krásnohorská Dlhá Lúka v tichom prostredí. V našom penzióne ponúkame 2 3, 4 lôžkové izby s kapacitou 30 lôžok.Krásnohorská Dlhá Lúka, ležiaca na severnom úpätí Silickej planiny, je ideálne miesto pre odpočinok a pre tých, ktorí milujú prírodu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Bernáth sa nachádza 8km od Rožňavy, v obci Krásnohorská Dlhá Lúka v tichom prostredí.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzión Bernáth poskytuje celoročne príjemné ubytovanie pre max. 30 osôb. Je vhodný pre ubytovanie jednotlivcov, párov, rodín s deťmi, ako aj pre viacčlenné skupiny hostí, ktoré si ho môžu rezervovať celý len pre seba. K dispozícii je Vám tu spolu 10 moderne zariadených izieb, štyri 2-lôžkové, štyri 4-lôžkové izby a dve 3-lôžkové. Prízemie aj poschodie penziónu je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Krásnohorská Dlhá Lúka je ideálne miesto pre odpočinok, a pre tých, ktorí milujú prírodu. Jej najväčšou atrakciou je Krásnohorská jaskyňa, v ktorej sa nachádza najväčší kvapeľ v miernom klimatickom pásme. Ďaľšie jaskyne v okolí sú: Gombasecká jaskyňa, Dobšinská ľadová jaskyňa, Ochtinská aragonitová jaskyňa, Jaskyňa Domica a Jasovská jaskyňa. V okolí vám... více >>

Fotogalerie objektu

Provozovatel: B.L.B. SPED, s.r.o.
Informace poskytnul: Alzbeta Bernathova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz