PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Dovalovo » Penzion pod Krivanom

Penzion pod Krivanom

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liptovský Hrádok, Dovalovo
Adresa: 
Lipt.Hradok, Dovalovo c. 306
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)915 230 736, +421 (0)903 532 607
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionpodkrivanom.sk www.slovenske.cz/penzionpodkrivanom
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 27 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 640 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Liptovský Hrádok

Wi-Fi

Po domluvě

Penzion sa nachadza na upatí Vysokých Tatier v obci s krasnou okolitou prirodou. medzi Nizkymi a Vysokými Tatrami. Penzion poskytuje ubytovanie na vysokej úrovni, zariadené architektom. Všetky apartmány majú kúpeľne s WC a TV-SAT a kompletne vybavenú kuchynku.V objekte je wellness sauna a vírivka.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion sa nachádza na Liptove, 2,5km od železničnej stanice Liptovský Hrádok, smerom na Vysoké Tatry. Dosiahnuteľnosť po dialnici je odbočením z dialnice na výjazd Lipt.Hrádok, penzion je cca 3,0km od odbočky.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion poskytuje ubytovanie na vysokej úrovni, zariadené architektom. Všetky apartmány majú kúpeľne s WC a TV-SAT a kompletne vybavenú kuchynku (chladnička, plynový/elektrický sporák, rýchlovarná kanvica), izby s manželskou posteľou. Balkón na izbách. Vybavenie objektu: jakuzzi,sauna,ohnisko, krb - vnútorný, Internet, bezdrôtový Internet (WiFi), vonkajšie posedenie... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

LYŽOVANIE: Liptovská Porúbka, Jasná Nízke Tatry, Ski centrum Opalisko, Závažná Poruba, Javorovca, Lipt. Ján, Podbreziny, Lipt. Mikuláš, Dolinky, Žiar, Vyšná Boca, Čertovica, Skipark Ružomberok. VODNÉ ŠPORTY: rieka Belá obtiažnosť WW III+, Aquapark Tatralandia, Thermal Park Bešeňová, Aquacity Poprad, Termálne kúpalisko Vrbov, Termálne kúpalisko Lipt. Ján, Priehrada... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Iskra dos s.r.o.
Informace poskytnul: Roman Spiak
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz