Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Ružomberok, Biely Potok
Adresa: 
Družstevná 7580/2A
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)908 519 887
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionsidorovo.sk
www.slovenske.cz/penzionsidorovo
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 65 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Malinô Brdo počasí Malinô Brdo

Penzión Sidorovo sa nachádza na Liptove v oblasti Veľkej Fatry a Nízkych Tatier na príjazdovej ceste k dedinke Vlkolínec. Rodina Michalíková Vás srdečne pozýva stráviť pár voľných chvíľ v našom penzióne pri šume rieky Revúcej a západe slnka pri grile spríjemniť dovolenku.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Sidorovo sa nachádza priamo pod Vlkolíncom (UNESCO), 5 km od SKIPARKU Ružomberok, 15 km od termálneho kúpaliska Gino Paradise Bešeňová a 20km od strediska Jasná a Donovaly. Ponúkame príjemné a tiché prostredie. Požičiame Vám bicykle, pre najmenších máme pripravenú herňu a záhradný zábavný park. Večer Vám spríjemníme posedením pri grilovačke.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Sme penzión s kapacitou 65 lôžok. K dispozícii máme: biliard, stolný tenis, šípky, detské ihrisko, jazierko s rybami, volejbalové ihrisko, tenisový kurt, bicykle – pre všetky vekové kategórie.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Reštaurácia v objekte, stravovanie na objednávku, polpenzia len počas sezóny.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: PENZIONSIDOROVO,S.R.O
Informace poskytnul: Michalik Richard
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz