PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Bungalovy Jasná , s.r.o.

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Bungalovy Jasná Lúčky sa nachádzajú v závere Demänovskej doline, na severnej strane Chopka, na Lúčkach v blízkosti Bungalovov - 50m až 70m, je k dispozícii nová 6 - miestna sedačková lanovka: Lúčky - Vyhliadka - pod Chopok. Ďalšie lyžiarske areáli: Záhradky - Jasná - Otupné - všetky sú prepojené lanovkami a vlekami. Dostupnosť strediska autom - odbočka z diaľnice D1 - smer Demänovská dolina - Jasná - stredisko Lúčky 10km. Autobusom - autobusová nástupište č.3 - smer Demänovská dolina - Jasná, zastávka - Lúčky - 13km. Vlakom - železničná stanica Liptovský Mikuláš. GPS N 48.97965, E 19.54788
Vybavení a služby
Bungalovy Jasná - 2,4 a 5 - lôžkové bungalovy, samostatný vchod, samostatné izby po 2-lôžka, kúpelňa so sprchovacím kútom - ručníky a osušky, WC, TV-SAT , v 5-lôžkovom bungalove - obývacia izba s 5-lôžkom + prístelka, kuchynský kút - komplet vybavený na varenie a stolovanie (kuchynská linka s chľadničkou, elektrická dvojplatnička, rýchlovarná konvica, TV/SAT, WIFI - zadarmo, vonkajšie sedenie, ohnisko, gril, tenisové ihrisko, detské ihrisko - preliezačky, hojdačky, trampolína... V areáli a blízkosti bungalovov sa nachádzajú reštaurácie - možnosť stravovania. Parkovanie pred bungalovom - nestrážené Lyžiarske stredisko - Záhradky - 600m, Jasná 1,5km, ski bus od chaty Lúčky, bežecké lyžiarske trate udržiavané - v okolí bungalovov

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Demänovská jaskyňa Slobody - 1,5km, Ľadová jaskyňa - 3km, termálne kúpaliská - Tatralandia - 14km, Thermal Park Bešeňová - 21km, kúpele Lúčky pri Ružomberku - 26km, termálne kúpele Liptovský Ján - 16km, Skanzen Liptovskej dediny - Pribylina - 24km, vodná nádrž Liptovská Mara - 14km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz