TOPlist

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa sa nachádza v časti Terchová - Vyšné Kamence, 25 km zo Žiliny smerom na východ.
Vybavení a služby
V chalupe sú 3 dvoposteľové izby a 2 trojposteľové izby, + 3 lôžka, kompletne vybavená kuchyňa, dve kúpeľne s WC, TV, ohnisko v záhrade, parkovanie pri objekte. Chalupa je na tichom, oplotenom mieste.
Rekreace a služby v okolí
Možnosť lyžovania - SKI Centrum Vrátna dolina 4 km, Gavurky 1,5 km od chalupy. V lete turistika - veľa turistických chodníkov s krásnymi výhľadmi,ľahká dostupnosť na hrebeň pohoria Malá Fatra kabínkovou lanovkou. Možnosť kúpania a športovania v RIC Terchovec. Cyklistické trasy, jazdectvo, paragliding. Obchod 50 m, reštaurácia 150 m, autobusová zastávka 150 m, mesto Žilina 25 km, hrad Strečno 15 km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz