TOPlist

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chaty sú vzdialené 1km od posledného domu dediny Liptovské Revúce. Sú obkolesené zo všetkých strán ihličnatými lesmi a okrem cesty nie je na blízku žiadna známka civilizácie. Na potulkách okolitými lesmi určite narazíte na lesnú zver, ktorá ich obýva. Miestne hory sú aj domovom našej najväčšj šelmy medveďa hnedého. Veľká chata disponuje spoločenskou miestnosťou v ktorej sa môže pri hudbe a tanci zabávať aj 20 ľudí. V teplejšom počasí sa dá zabávať aj na obrovskej zastrešenej terase, na ktorú sa dá z tejto miestnosti vychádzať.
Vybavení a služby
Chata Medved (ať pre 12 osôb) má 3 spálne na poschodí, 2 kúpeľne + samostatné WC. Kuchyňa je plne vybavená. V obývačke je možnosť spania pre 2 osoby. Chata Jeleň (až pre 8 osôb) má 2 spálne na poschodí a 1 na prízemí. Na prízemí sa nachádza kúpelňa. Kuchyňa je plne vybavená. V obidvoch chatách je krb (a vždy dostatok dreva), TV so satelitom. Mobilný signál je však slabý a WIFI nie je k dispozícii. Chaty sa dajú prenajímať samostatne.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Priamo v oplotenom areáli je nadstrešený altánok na grilovanie, detská šmýkalka a húpačky a najnovšie aj kúpacia drevená kaďa s ohrevom vody na drevo. Okrem krásnej turistiky v prírode Veľkej Fatry a lyžovačky v ParkSnow Donovaly, môžete s deťmi (ale aj bez nich) zažiť v okolí množstvo zaujímavých vecí. Radi Vám poradíme s vašimi výletmi.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz