Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Samostatne stojací domček v obci Lipt.Trnovec - 300m od priehrady Lipt.Mara, 1700m od TERMÁLNEHO AQUAPARKU Tatralandia - 6km od mesta Lipt.Mikuláš, 20km od lyžiarského centra Nízke Tatry - Chopok Jasná, 15km termálne kúpalisko Bešeňová. Vhodné pre rodiny s detmi. GPS 49°07'19.4"N, 19°32'49.3"E
Vybavení a služby
V spodnej časti domčeka -DÁVID- sa nachádza spoločenská miestnosť s rozťahovacím dvojlôžkom, jedálenský kút, TV, KRB, plne vybavená kuchyňa - plynový sporák, chladnička, rychlovarná kanvica,mikrovlnka. Kupelňa s vaňou a WC. Predsieň - chodbová skriňa, botník a uložná skriňa. V obytnom podkrový - obyvacia izba s jedným rozťahovacím dvojlôžkom, a jedná samostatná vaľanda, TV-SAT. Dve samostatné spálne, v každej manželská posteľ. Balkón.Kurenie el.ohrievačmi,krbom. Za objektom sa nachádza zahradné sedenie,altánok a gril. Bezplatné PARKOVANIE priamo pri objekte v uzavretom dvore.
Rekreace a služby v okolí
Od objektu je možné podnikať túry do Západných, Nízkych a Vysokých Tatier. 300m priehrada LIPTOVSKÁ MARA - možnosť kúpania, prenájom lodiek, vodných bicyklov a skútrov, výhliadková plavba a rybolov. Celoročná prévádzka v termalnom kúpalisku AQUAPARK TATRALANIA a neďalekej BEŠEŇOVEJ. V zimnom obdobý lyžovačka v lyžiarských strediskách - 6km PODBREZINY, 20km CHOPOK JASNÁ a 22km SKIPARK RUŽOMBEROK. 15km DEMÄNOVSKÁ JASKYŇA SLOBODY a ĽADOVÁ JASKYŇA.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz