TOPlist
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Hrabušice
Adresa: 
Partizánska 143, 053 15 Hrabušice
Telefon: 
zobrazit telefony
mob. +421 (0)908 668 962
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenskyraj.sk/alfa/
www.slovenske.cz/privatalfa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 8 lůžek

  Internet


Poloha a dosažitelnost

Ubytovanie Alfa sa nachádza v obci Hrabušice v blízkosti národného parku Slovenský raj.

Vybavení a služby

Ubytovanie Alfa ponúka ubytovanie na poschodí rodinného domu. Poschodie rodinného domu (8+1 lôžok): samostatná izba (1/2) s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC), FTV a balkónom; samostatná izba (1/2+1) s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC) a FTV; 2 samostané izby (2/2) so spoločnou terasou a sociálnym zariadením na chodbe... více >>

Rekreace a služby v okolí

Z objektu sú ľahko dostupné turistické chodníky do roklín Slovenského raja (Prielom Hornádu, Suchá Belá, Piecky, Veľký Sokol), Tomašovský výhľad a Kláštorisko. Atraktívne sú výlety za historickými pamiatkami Spiša (Kežmarok, Levoča, Spišský hrad) do Vysokých Tatier, Popradu a na termálne kúpalisko Vrbov.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Terézia Slivková
Informace poskytnul: Terézia Slivková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz