PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Hrabušice
Adresa: 
Partizánska 143, 053 15 Hrabušice
Web adresa:
www.slovenske.cz/privatalfa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

Wi-Fi

Ubytovanie sa nachádza 2km od Podlesku - vstupu do roklín Slovenského raja.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovanie Alfa sa nachádza v obci Hrabušice v blízkosti národného parku Slovenský raj.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie Alfa ponúka ubytovanie na poschodí rodinného domu. Poschodie rodinného domu (8+1 lôžok): samostatná izba (1/2) s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC), FTV a balkónom; samostatná izba (1/2+1) s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC) a FTV; 2 samostané izby (2/2) so spoločnou terasou a sociálnym zariadením na chodbe... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Z objektu sú ľahko dostupné turistické chodníky do roklín Slovenského raja (Prielom Hornádu, Suchá Belá, Piecky, Veľký Sokol), Tomašovský výhľad a Kláštorisko. Atraktívne sú výlety za historickými pamiatkami Spiša (Kežmarok, Levoča, Spišský hrad) do Vysokých Tatier, Popradu a na termálne kúpalisko Vrbov.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Terézia Slivková
Informace poskytnul: Terézia Slivková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz