TOPlist
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Trstené
Adresa: 
Trstené 99
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)907 361 947,+421907176619
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.nizketatry.sk/gezik.html
www.slovenske.cz/gezik
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  680 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Liptovský Mikuláš počasí Liptovský Mikuláš

Ubytovanie sa nachádza v tichom prostredí na okraji obce Trstené. S krásnym a ničím nerušeným výhľadom na hreben Nízkych Tatier a Západné Tatry.Do centra Lipt. Mikulaša je od nás 3 km, do aqaparku Tatralandia sú 4 km.Možnosť krátkych vychádzok s krasnym vyhľadom na Liptov v blizkom okoli domu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Privat Gežík sa nachádza v obci Trstené v podhorí Západných Tatier.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K dispozicii mame 4 lôžkovú izbu s krbom, v ktorej sa nachádza kuchynský kút s chladnickou,mikrovlnnou rurou,dvojplatničkou na varenie, rýchlovarná kanvica a všetko potrebné vybavenie na prípravu jedla.Izba má svoje WC,sprchu, a velký balkon.Samostatný vchod.Izba je vhodná pre rodinu s detmi.Rozloha je 45m2. V pripade parov, poskytujeme este dalšiu izbu,kde je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Privat Gežík sa nachádzaneďaleko termálneho kúpaliska Aquapark Tatralandia (3km) a mesta Liptovský Mikuláš (4km). V lete je možné podnikať vysokohorské túry v Západných Tatrách, Chočských vrchoch a Nízkych Tatrách. Ďalej je možné navštíviť termálne kúpaliská Bešeňová, Liptovský Ján, priehradu Liptovská Mara a Demänovskú dolinu (Chopok, Demänovská jaskyňa Slobody,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Gežíková Zuzana
Informace poskytnul: Gežík Martin
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz