PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Smrečany
Adresa: 
Smrečany 47
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)44-558 6190, +421 (0)910 568 538
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.privatklonga.sk www.slovenske.cz/klonga
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 704 m.

počasí Žiar

Wi-Fi

Není možný

Ubytovanie je umiestnené v dedinke Smrečany na úpätí Žiarskej doliny. Ubytovanie v rodinnom dome na poschodí so samostatným vchodom. Ponúkame ubytovanie v 3 izbách so samostatnou kupelkou. 1 izba - 4 lôžková, 1 izba - 3 lôžková, 1 izba - 2 lôžková, V objekte je spoločná komplet vybavavená kuchyňa


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Smrečany je typická radová dedina ležiaca 5 km na sever od okresného mesta Liptovský Mikuláš. Rozkladá sa v srdci Liptova, Liptovskej kotliny. Obcou preteká rovnomenný potok Smrečianka vyvierajúca v pohorí Západné Tatry, ktoré lemuje obec z jej severnej strany (obec od ústia Žiarskej doliny, vstupu do oblasti Západné Tatry, delí obec Žiar). Poloha obec predurčuje... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V našom zariadení ponúkame kompletne zariadene izby s vlastnou kupelnou, vybavene TV (jedna 2 lôžková, jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková), spoločná komplet vybavená kuchyňu, záhradné posedenie s možnosťou grilovať. Parkovanie je možné vo dvore. Pre najmenších návštevníkov je nachystané pieskovisko, preliezka a trampolína. !!! POZOR AKCIA: Pri 7 dňovom pobyte Vám... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Žiarska dolina je strediskom vyhľadávaných turistických a cyklistických chodníkov. Je známym centrom turistických výstupov na priľahlé horské štíty Západných Tatier medzi, ktoré patrí hlavne výstup do Źiarskeho sedla, na Baranec, Plačivô a Baníkov s možnosťou návštevy Źiarskej chaty. K ďalším turistickým atrakciám obce patrí typický slovenský horský salaš s... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ľubica Klongové
Informace poskytnul: Milan Klonga
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz