PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Smrečany
Adresa: 
Smrečany 47
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Privat Klonga chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 704 m.

počasí Žiar

Wi-Fi

Ubytovanie je umiestnené v dedinke Smrečany na úpätí Žiarskej doliny. Ubytovanie v rodinnom dome na poschodí so samostatným vchodom. Ponúkame ubytovanie v 3 izbách so samostatnou kupelkou. 1 izba - 4 lôžková, 1 izba - 3 lôžková, 1 izba - 2 lôžková, V objekte je spoločná komplet vybavavená kuchyňa


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Smrečany je typická radová dedina ležiaca 5 km na sever od okresného mesta Liptovský Mikuláš. Rozkladá sa v srdci Liptova, Liptovskej kotliny. Obcou preteká rovnomenný potok Smrečianka vyvierajúca v pohorí Západné Tatry, ktoré lemuje obec z jej severnej strany (obec od ústia Žiarskej doliny, vstupu do oblasti Západné Tatry, delí obec Žiar). Poloha obec predurčuje... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V našom zariadení ponúkame kompletne zariadene izby s vlastnou kupelnou, vybavene TV (jedna 2 lôžková, jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková), spoločná komplet vybavená kuchyňu, záhradné posedenie s možnosťou grilovať. Parkovanie je možné vo dvore. Pre najmenších návštevníkov je nachystané pieskovisko, preliezka a trampolína. !!! POZOR AKCIA: Pri 7 dňovom pobyte Vám... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Žiarska dolina je strediskom vyhľadávaných turistických a cyklistických chodníkov. Je známym centrom turistických výstupov na priľahlé horské štíty Západných Tatier medzi, ktoré patrí hlavne výstup do Źiarskeho sedla, na Baranec, Plačivô a Baníkov s možnosťou návštevy Źiarskej chaty. K ďalším turistickým atrakciám obce patrí typický slovenský horský salaš s... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz