TOPlist
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Hrabušice
Adresa: 
Hrabušice, Hlavná 202/17
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 915 924 067
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/ubytovaniebeata
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 23 lůžek

  Internet

Není možný


Poloha a dosažitelnost

Ubytovanie Beáta sa nachádza v podkroví rodinného domu so samostatným vchodom na okraji obce Hrabušice v blízkosti Národného parku Slovenský raj - Podlesok, vzdialené 15 minút chôdze do centra strediska Podlesok, ktorý je známy svojimi prekrásnymi roklinami a vodopádmi.

Vybavení a služby

Ubytovanie Beáta ponúka: 1x4+1 - lôžková izba s vlastným sociálnym zariadením a kuchynským kútom, chladničkou, TV., 1x3+1 - lôžková izba s balkónom, vlastným sociálnym zariadením ,TV, chladničkou., 1x2 - lôžková izba s balkónom, vlastným sociálnym zariadením, TV, chladničkou., - kuchynský kút s plnou výbavou a mikrovnou rúrou spoločný pre 2 a 3 lôžkovú izbu. ... více >>

Rekreace a služby v okolí

Z ubytovania je možné podnikať pešie túry do roklín Slovenského raja a to: Suchá Belá, Prielom Hornádu, Piecky, Veľký Sokol, na Tomášovský výhľad, Kláštorná roklina a Kláštorisko, Malý a Veľký Kyseľ, Sokolia dolina a ferata Kyseľ. Objekt je vhodným východiskom na výlety za poznávaním historických pamiatok Spiša (Spišský hrad, Levoča, Kežmarok, kaštieľ v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Beáta Fifíková
Informace poskytnul: Beáta Fifíková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz